Правда про війну

Правда про війну

Що відбулося і хто винен у трагедії у Слов’янську, Іловайську і Дебальцевому?

«Про звернення до Голови Верховної Ради України та голів депутатських фракцій щодо створення тимчасової слідчої комісії з розслідування обставин загибелі українських воїнів під Іловайськом, Дебальцево та Слов’янськом». Таку назву має рішення, ухвалене 29 липня ц. р. депутатами Луцької міськради під час 89-ої сесії, котре скероване найвищому керівництву парламенту.

Звернення 

щодо створення тимчасової слідчої комісії з розслідування обставин загибелі українських воїнів під Іловайськом, Дебальцево та Слов’янськом.

«Заради відновлення історичної справедливості, встановлення істини і недопущення помилок в майбутньому, в пам'ять про тисячі полеглих в боях за Україну – закликаємо Вас і Ваші фракції підтримати ініціативу парламентської групи «За Майбутнє» щодо створення тимчасової слідчої комісії з розслідування обставин загибелі українських воїнів під Іловайськом, Дебальцевим і Слов’янськом.

Ми, громада Волині, заплатили дорогу ціну в російсько-українській війні.

Тільки офіційно під Іловайськом втрати нашої області складають понад 100 загиблих і зниклих безвісті воїнів та десятки поранених та скалічених. Загальні втрати у війні – понад 300 загиблих і зниклих безвісті.

Нашу волинську 51-у ОМБР, яка брала участь в усіх гарячих точках війни в 2014 р., а потім у складі 128-ї бригади під Дебальцево, було незаконно розформовано, несправедливо звинувачено в зраді і дезертирстві.

В зв'язку з цим ми, депутати Луцької міської ради, вимагаємо належного, неупередженого і всеоб'ємного парламентського розслідування подій під Іловайськом, Дебальцевим і Словянськом. І покладаємо надію в цьому саме на вищезазначену ТСК.

Це наш з вами обов'язок перед загиблими і пораненими воїнами, перед їхніми родинами, перед майбутніми поколіннями! Волиняни, як і вся Україна, мають право знати правду!».

Вл. інф. 


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (268) - 85.9%
Пізно (11) - 3.5%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.5%