Бюджетні пріоритети

Бюджетні пріоритети

У результаті засідання дистанційної позачергової 89-ї сесії Луцької міської ради депутатами внесено зміни до міського бюджету на цей рік.

Це дозволить збільшити видатки бюджету розвитку спеціального фонду за рахунок субвенцій із державного бюджету місцевим бюджетам в сумі 6 473 630,40 грн.

Ці кошти за рішенням депутатів будуть використані на такі виплати.

Насамперед – грошової компенсації на суму – 5 147 847,40 грн за належні для отримання житлові приміщення для сімей осіб, визначених абзацами 5-8 пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», для осіб з інвалідністю I-II групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в Антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській обл., забезпеченні їх здійснення, визначених пунктами 11-14 частини 2 статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та які потребують поліпшення житлових умов.

На виплату грошової компенсації в розмірі 664 896 грн за належні для отримання житлові приміщення для сімей учасників бойових дій на території інших держав, визначених абзацом 1 пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», для осіб з інвалідністю I-II групи з числа учасників бойових дій на території інших держав, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов'язаних з перебуванням у цих державах, визначених пунктом 7 частини 2 статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та які потребують поліпшення житлових умов.

660 тис. 887 грн спрямовано на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та в період здійснення зазначених заходів, та визнані особами з інвалідністю внаслідок війни III групи відповідно до пунктів 11-14 частини 2 статті 7 або учасниками бойових дій відповідно до пунктів 19-20 частини 1 статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та які потребують поліпшення житлових умов.

Окрім того, на поточний ремонт пішохідної доріжки від вул. Грабовського до мосту через річку Жидувку (сквер «Дубовий гай») буде виділено 249 тис. 500 грн; 400 тис. грн – на капітальний ремонт приміщень Луцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №19, ще 350 тис. грн – на капітальний ремонт каналізаційної мережі приміщення Луцької міської дитячої поліклінки на пр-ті Волі, 3-А.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (581) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%