Сторінками минулого. 12 серпня 2020 р.

Сторінками минулого. 12 серпня 2020 р.

 
Про що повідомляла преса...  Або не повідомляла.


40 років тому

Не більше 2 мандатів!

«Верховна Рада УРСР ухвалила Закон «Про обласну Раду народних депутатів Української РСР», який регламентував діяльність і повноваження цього органу і сприяв підвищенню ролі рад у господарському та соціально-культурному розвитку регіонів. А раніше було ухвалене нове законодавство про вибори народних депутатів місцевих рад: ними могли стати громадяни віком від 18 років і не могли, «як правило», одночасно обиратися більш як до двох рад».

(«Нариси історії органів державної влади та місцевого самоврядування на Волині», 2009 р.»).


30 років тому

Синів-солдатів – в Україну!

«Зі спогадів народного депутата України першого демократичного скликання Андрія Бондарчука: «1 червня 1990 р. біля парламенту. Були біля солдатських матерів. Тримають портрети своїх синів із чорними стрічками, покалічених. Прийшли, бо є інформація, що хочуть переглянути Постанову Верховної Ради про повернення наших хлопців до України. А вони гинуть у мирний час в Росії!».

(«Хроніка волинського камікадзе», 2012 р.).


20 років тому

Команда-уламок

«Головний тренер ФК «Волинь» Олексій Єщенко нарешті  розповів, в якому стані отримав команду після звільнення Анатолія Раденка та чого очікувати від неї в Першій лізі після вильоту з Вищої: «Уже не вперше мені доводиться ліпити команду з уламків основного складу. Наразі залишилося з попереднього складу лише 4 футболісти «основи». Запросили, кого могли. Бо коштів, виділених облрадою на фінансування команди, явно недостатньо… Тому на сьогоднішню гру ми змогли заявити лише 14 гравців…  Ще ніколи наш клуб не був таким близьким навіть до вильоту з Першої ліги…».

(«Віче», 2000 р.).

На фото Володимира ДАНИЛЮКА: на тренерській лаві «Волині» – Андрій Федецький і Олексій Єщенко, нині, на жаль, уже покійні…


10 років тому

Землю – депутатам!

«4 червня на сесії Луцької міськради, яка відбулася за участі міського голови Богдана Шиби, ділили… землю по 6 «соток» на території по вул. Прасолів між річкою та Гнідавським кладовищем. З 45 обранців прийшло тільки 25.  Депутати Лариса Духневич і Микола Сур’як  не захотіли брати участі в цьому «обміні», тож залишили залу. Решта проголосували. І хоча канцелярія органу місцевого самоврядування приховувала від журналістів список «слуг громади», які прагнули та, врешті, отримали ділянки під забудову, один примірник таки вдалося дістати. Тож територію під приватну забудову отримали депутати В. Бахолдін, В. Гриб, Т. Драко, О. Кобись, В. Кравчук, а також деякі не депутати. Як пояснив Богдан Шиба, по-новому нарізати наділи довелося через те, що виділені їм ще в 2004 р. ділянки виявилися… в Заборольській сільраді Луцького р-ну, а не в м. Луцьку».

(«Волинська газета», 2010 р.).

Підготував Сергій ШРАМЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%