Відбити агресію!

Відбити агресію!

На Волині створюється батальйон територіальної самооборони, а загалом по державі підвищується пильність та бойова готовність.

На травневі свята російські найманці та їхні господарі з Кремля намітили низку заходів із подальшої дестабілізації ситуації в державі. Першими вони спробували взяти за горло Одесу, де 2 травня відбулися масові заворушення, внаслідок яких понад 40 людей (переважно – сепаратистів) загинули. Проте «друга серія» ескалації напруження може статися 9 травня!

Саме тому в. о. Президента України, Голова Верховної Ради Олександр Турчинов наголосив: «Потрібно… визначити головні завдання, розв’язання і вирішення яких дозволить стабілізувати ситуацію в нашій країні. Особливо це важливо напередодні травневих свят, тому що саме на ці свята ті, хто працює проти країни, намітили активні дії щодо дестабілізації ситуації».

Ці слова пролунали на нараді, яку Олександр Турчинов провів 30 квітня ц. р. із участю керівництва Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства оборони, Генерального штабу, Служби зовнішньої і військової розвідки, Генеральної прокуратури Центральної виборчої комісії та керівників виконавчих органів влади в регіонах. Серед інших участь у нараді взяв голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт.

Як інформує прес-служба в. о. глави держави, «перше завдання, яке стоїть перед главами адміністрацій, перед всією вертикаллю нашої влади, безумовно, перед силовими структурами – не допустити розповзання терористичної загрози на інші регіони».

Відтак поряд із комплексом інших заходів Олександр Валентинович наголосив: «Для того, щоб ми з вами мали можливість не тільки говорити гаслами, не тільки закликати до протидії, а й реально протидіяти, в цей процес повинні включитися фактично всі регіони України. Ми віддали наказ щодо формування в кожній області батальйону територіальної оборони. Я ще раз підкреслюю – батальйони територіальної оборони повинні бути сформовані в кожній області! Кожен глава адміністрації мусить детально знати плани територіальної оборони свого регіону. Ми повинні мати можливість мобільно перекидати ці підрозділи для підтримки інших регіонів у випадку виникнення такої небезпеки. Так, сьогодні ми будемо спиратися не стільки на тих, кого вчили воювати, хто за це отримує високу зарплатню, скільки на патріотів, справжніх громадян України, які сьогодні зі зброєю в руках готові захищати Україну. Не співчувати, не кричати, а діяти і захищати. Тому в цих питаннях має бути чітка взаємодія між Міністерством оборони, Генеральним штабом, нашими обласними і місцевими адміністраціями».

А в інтерв’ю «5-му каналу» в. о. глави держави деталізував найголовніші завдання моменту: «Навколо нашої столиці створено блокпости, тому що ми очікуємо, що під 9 травня можуть чинити провокативні дії. Вони, зрештою, можуть бути не тільки в столиці. І тут треба пильнувати в усіх регіонах нашої країни. Можуть бути диверсанти, можуть бути провокатори. Тобто фактично проти нас ведеться війна, і ми повинні бути готові відбити цю агресію».

Наш кор.

На фото прес-служби в. о. глави держави: Олександр Турчинов під час перебування в одному з підрозділів Національної гвардії України.

До теми

З метою подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України, протидії озброєним злочинним угрупованням сепаратистського спрямування, забезпечення законності прийнято рішення про запровадження «гарячих ліній» для звернень громадян, які мають досвід служби в правоохоронних органах або Збройних силах України та бажають вступити до спецзагонів з охорони громадського порядку.

Телефон «гарячої лінії» у Службі безпеки України: (044)235-55-18.

Прес-служба Служби безпеки України.

 

 

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (591) - 87%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (23) - 3.4%