Сторінками минулого 13.08.2020

Сторінками минулого 13.08.2020

40 років тому
Не більше 2 мандатів!

«Верховна Рада УРСР ухвалила Закон «Про обласну Раду народних депутатів Української РСР», який регламентував діяльність і повноваження цього органу і сприяв підвищенню ролі рад у господарському та соціально-культурному розвитку регіонів. А раніше було ухвалене нове законодавство про вибори народних депутатів місцевих рад: ними могли стати громадяни віком від 18 років і не могли, «як правило», одночасно обиратися більш як до двох рад».
(«Нариси історії органів державної влади та місцевого самоврядування на Волині», 2009 р.»).

30 років тому
Синів-солдатів – в Україну!

«Зі спогадів народного депутата України першого демократичного скликання Андрія Бондарчука: «1 червня 1990 р. біля парламенту. Були біля солдатських матерів. Тримають портрети своїх синів із чорними стрічками, покалічених. Прийшли, бо є інформація, що хочуть переглянути Постанову Верховної Ради про повернення наших хлопців до України. А вони гинуть у мирний час в Росії!».
(«Хроніка волинського камікадзе», 2012 р.).

20 років тому
Команда-уламок

«Головний тренер ФК «Волинь» Олексій Єщенко нарешті  розповів, в якому стані отримав команду після звільнення Анатолія Раденка та чого очікувати від неї в Першій лізі після вильоту з Вищої: «Уже не вперше мені доводиться ліпити команду з уламків основного складу. Наразі залишилося з попереднього складу лише 4 футболісти «основи». Запросили, кого могли. Бо коштів, виділених облрадою на фінансування команди, явно недостатньо… Тому на сьогоднішню гру ми змогли заявити лише 14 гравців…  Ще ніколи наш клуб не був таким близьким навіть до вильоту з Першої ліги…».

(«Віче», 2000 р.).

На фото Володимира ДАНИЛЮКА: на тренерській лаві «Волині» – Андрій Федецький і Олексій Єщенко, нині, на жаль, уже покійні…

Підготував Сергій ШРАМЧУК.
 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (543) - 87.9%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%