Шумський – із Порошенком,

Шумський – із Порошенком,

Бо аграрна галузь може стати точкою прориву для української економіки.

Довіреною особою кандидата в Президенти України Петра Порошенка у 20-му виборчому окрузі став Віктор Шумський – директор сільськогосподарського підприємства «Рать», що у Луцькому р-ні, депутат Волинської обласної ради двох скликань. Про те, яким має бути наше майбутнє, – у бліц-інтерв’ю з паном Шумським.

– Вікторе Анатолійовичу, сьогодні ситуація в країні – надскладна. Одначе практично кожен живе сподіваннями, що невдовзі, а особливо після президентських виборів, усе зміниться на краще. Яким ви бачите майбутнє України та Волині зокрема?

– Кожна людина, яка думає про майбутнє України, хоче, щоби воно починалося сьогодні. Ми переживаємо гостру кризу державності, складну економічну ситуацію і навіть опинилися перед загрозою війни. Але вже сьогодні маємо шанс подолати всі труднощі та стати успішною країною.

І почати потрібно з децентралізації влади й передачі повної відповідальності за стан справ у громадах і регіонах виконавчим органам місцевого самоврядування, тобто не на словах, а на ділі потрібні реформування та децентралізація влади. У нас є все необхідне, щоб забезпечити заможне життя, добробут і економічний розвиток на всій території України. І це – реальний шлях до того, як примножити національне багатство та наповнити Державний бюджет. Маючи власний досвід роботи в аграрному секторі, я переконаний: багато залежить від керівника і людей, з якими він працює.

Майбутнє аграрного комплексу України я бачу в розумному поєднанні великих господарств і дрібних селянських, але основою виробництва мають стати великотоварні підприємства. Саме вони зможуть забезпечити конкурентоспроможність сільськогосподарських товарів та продовольчу безпеку держави.

Аграрна галузь може стати точкою прориву для української економіки. Сьогодні треба дбати, щоби праця у сільському господарстві стала престижною, утвердити в українському суспільстві розуміння, що аграрна галузь – соціально-значима. На це треба спрямувати ефективну науково-технологічну, бюджетну, податкову, фінансово-кредитну та цінову політику держави.

У нас має бути економіка конкуренції, розвитку, нових ідей, ділової ініціативи, наполегливої праці і постійного самовдосконалення. Думаючи про майбутнє України і зокрема Волині, сподіваюся на підвищення якості життя сільського населення через зміцнення економіки, налагодження соціальної інфраструктури, покращення довкілля. Українська продукція матиме доступ до світових ринків, будуть збільшуватися зовнішні інвестиції. Україна має якнайшвидше підписати економічну частину Угоди з ЄС, яка стосується зони вільної торгівлі. Ресурси максимально вкладатимуть у розвиток культури, медицини, освіти, науки.

– Сьогодні ви – в команді Петра Порошенка. Якими аргументами керувалися, приймаючи відповідне рішення?

– Упевнений: Петро Порошенко – саме та людина, яка забезпечить злагоджену роботу всіх гілок влади, крім того, йому довіряють у кожному регіоні, зокрема й на Сході України. Люди втомилися від керівників, які дбають лише про особисте збагачення і роздають порожні обіцянки. Мені, перш за все, імпонує те, що Петро Олексійович – успішний господарник і фінансово незалежний. Це означає, що він не буде залежати від олігархів і вони не стануть нав’язувати йому своїх думок і планів. Саме цей кандидат – професійний економіст і дипломат.

Переконаний, що свій досвід він успішно використає на посту Президента України. А головне: для Петра Олексійовича найбільшою цінністю є люди і турбота про них. Він вірить, що українці готові жити по-новому, безбідно. Я твердо переконаний: це буде нова Україна зі своїм визначеним місцем в об’єднаній Європі, цілісна і недоторкана, де найбільшою соціальною цінністю буде людина, її життя і здоров’я, честь, гідність, безпека.

Надія КОЗАК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (591) - 87%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (23) - 3.4%