Заохочення вогнеборців

Заохочення вогнеборців

Профспілка лісівників преміює працівників пожежних частин та задіяних до гасіння пожеж працівників галузі.

Працівники пожежних частин Волині, державної лісової охорони, які були раніше задіяні та зараз постійно виконують завдання з гасіння пожеж в екосистемах, отримають додаткові матеріальні нагороди. Ініціативу висловив начальник управління Олександр Кватирко, її підтримали керівники профспілок.
– Наша профспілка прийняла рішення додатково преміювати працівників, які залучалися раніше і нині залучаються до гасіння пожеж. Тому що для сотень наших людей ця весна і літо видалися дуже непростими. Хто знає, що таке бути на пожежі, в епіцентрі вогню і диму, ніколи не позаздрить... Крім того, часто без відпочинку, цілодобово. Тому що вогонь не чекає, поки людина набереться сил. Запорука успіху у гасінні пожежі – це оперативність та правильність дій. Наші хлопці – великі молодці. Адже нерідко ситуації були справді страшні. Якісно спрацювали свого часу і на Житомирщині. За що були відзначені на місцях – кожен лісгосп надавав матеріальну винагороду відповідно до колективного договору. Зараз, у розпал літа, начальник управління Олександр Кватирко вислови ініціативу таким чином підтримати наших людей. Безперечно, це рішення ми всі підтримали, – зазначає голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства України Павло Матіюк.Цієї весни природна стихія й справді показала свою силу на повну. На початку теплого сезону утримання спекотної погоди призвело до численних пожеж через підпали сухої трави. На Волині втримати ситуацію на контролі вдалося лише завдяки зусиллям працівників лісової галузі та рятувальників.
Ще досі пам’ятаються масштаби пожеж на Житомирщині, до локалізації яких також були залучені 130 волинських лісівників. 
Загоряння періодично виникають і досі. Працівники пожежних частин, Державної лісової охорони та груп оперативного реагування перебувають у повній цілодобовій готовності – вдень і вночі. 
Попереду ще значна частина літа, тому лісівники мобілізують усі зусилля. 
А кожного волинянина облуправління лісового та мисливського господарства закликає бути відповідальними під час відпочинку на природі. Пам’ятайте: пожежі легше запобігти, ніж її ліквідувати! 

Світлана ДУМСЬКА.

На фото пресслужби ВОУЛМГ: волинські лісівники, які брали участь у гасінні лісових пожеж; начальник УДСНС Володимир Грушовінчук (зліва) та ВОУЛМГ Олександр Кватирко (справа) обговорюють алгоритм ефективної співпраці.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.5%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.4%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%