Сторінками минулого 27.08.2020

Сторінками минулого 27.08.2020

 

40 років тому

Югославія, Конго і не тільки

«Волинь займає перше місце в УРСР за числом учасників художньої самодіяльності на 1 тис. сільського населення. Окремі самодіяльні гуртки відомі далеко за межами Волині. Наприклад, народний танцювальний ансамбль «Волинянка» регулярно гастролює за кордоном, а самодіяльний ансамбль «Колос» Торчинського будинку культури Луцького р-ну недавно з успіхом виступив у Російській Федерації, Башкирії, Киргизії та Білорусії, а також в Угорщині, Югославії і навіть далекому Конго».

(«Радянська Волинь», 1980 р.).

На фото Богдана ГОНЧАРУКА: на сцені – волинські танцюристи.


30 років тому

Побили… депутата

«Під час проведення сесії облради на Київському майдані м. Луцька відбувся мітинг. Вимога громадян щодо радіотрансляції сесії не була виконана. Люди перекрили вулицю. А в сутичці між мітингарям та міліцією отримав удар гумовим кийком по голові молодий депутат Олександр Свирида, якого скрутили та запроторили в міліцейський автобус. Лише як показав депутатське посвідчення, йому надали меддопомогу та відпустили».

(«Молодий ленінець», 1990 р.).


20 років тому

Перший генерал-лейтенант

«Напередодні 9 річниці Незалежності України Президент України Леонід Кучма присвоїв спеціальне звання генерал-майора міліції начальнику УМВСУ у Волинській області В'ячеславу Ходирєву звання генерал-лейтенанта.  В історії правоохоронних органів нашого краю В'ячеслав Анатолійович, який прибув на службу з Криму, став першим начальником облуправління з двома генеральськими зірками на кожному погоні».

(«Віче», 2000 р.).


10 років тому

«Любіть Україну!»

«Голова облдержадміністрації Борис Клімчук спільно зі своїм заступником Олександром Курилюком привітали журналістів і редакційні колективи, які стали лауреатами традиційного творчого конкурсу «Любіть Україну!» в трьох номінаціях. Переможці отримали квіти, грамоти та грошові премії. «На посаді я вже відпрацював 4 місяці, і чутки, що голова облдержадміністрації буде закритим від преси, розвіялися. Я ніколи не намагався повчати чи вчити журналістів, як працювати. І зараз цим не займаюся. Єдине, що прошу – бути виваженими та обережними в своїй роботі. Головне – не нашкодити! Це перша заповідь лікаря, вчителя, і вона, сподіваюся, стане першою і для ЗМІ», –  сказав Борис Клімчук.

(«Волинська газета», 2010 р.).

Підготував

Сергій ШРАМЧУК.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (543) - 87.9%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%