У Луцьку присвятили футбольний турнір героям АТО

У Луцьку присвятили футбольний турнір героям АТО

30 серпня у Луцьку відбувся футбольний турнір пам’яті героїв АТО з ініціативи депутата Луцькради та за підтримки Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

Про це інформує власкор ВолиньUA.

Футбольний турнір організували депутат Микола Романюк (ВО «Свобода») спільно з Асоціацією Дворового Футболу 5х5.

Відкрив захід депутат Луцької міської ради Микола Романюк, який сказав наступне:

«Сьогодні прекрасний сонячний день, над нами мирне небо, а все це завдяки нашим героям, які віддали своє життя заради нас. Потрібно пам’ятати про тих, хто там на Сході захищає цілісність нашої держави. Герої не вмирають! Саме тому ми сьогодні зібралися і організували це дійство аби нагадати всім про те, що пам’ять – це важливо. Допоки ми живі, житиме пам’ять про наших героїв. Такі заходи важливі, адже вони об’єднують та нагадують кожному з нас, що є люди, які віддали своє життя аби ми з вами жили у мирній і квітучій Україні», - наголосиввін у своєму виступі.

На заході був присутній учасник українсько-російської війни, член «Легіону Свободи» Сергій Зиза, який також зазначив, що пам’ятати про загиблих героїв потрібно кожному із нас, адже «допоки живе в нас пам'ять про героїчний дух, горітиме земля під ногами у наших ворогів».

«Згадую 2013 рік, коли ми всі вшановували пам’ять захисників ОУН-УПА, держава стояла осторонь. Тепер історія повторює події, коли наші хлопці знову відстоюють незламність держави, борються за її цілісність. Ми повинні пам’ятати усіх тих, хто поліг заради нашого з вами майбутнього», - говорить АТОвець.

Анна АРТЮХ.
Фото із сайту ВолиньUA.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (241) - 86.1%
Пізно (9) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 2.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (12) - 4.3%
Мені байдуже (9) - 3.2%