У Ковелі відбувся міжнародний турнір з тенісу

У Ковелі відбувся міжнародний турнір з тенісу

У Ковелі відбувся міжнародний турнір з тенісу. Кілька днів тривали двобої на тенісному корті на території Волинської філії Концерну РРТ. Понад двадцять учасників виборювали звання найсильнішого.

Про це йдеться на сайті Про Ковель.

“Два роки тому ми побудували майданчик для своїх працівників, аби вони мали можливість займатись тенісом, волейболом, бадмінтоном. Ми загалом пропагуємо здоровий спосіб життя на підприємстві: їздимо колективом на лижі, сплавляємось на байдарках. Коли ж до нас звернулась міська влада та надійшла пропозиція від місцевих тенісистів щодо турніру, ми з радістю відгукнулися і долучились до його організації. Він започатковувався для ковельчан та наших працівників, а вийшов міжнародним, адже у ньому взяв участь спортсмен з Білорусі”, - розповів директор Волинської філії Концерну РРТ Сергій Семерей.

Учасники турніру були розподілені на чотири підгрупи і змагалися за коловою системою. До чвертьфіналу потрапили: Ігор Приступа, Валентин Січкар, Валентин Деменюк, Ігор Супрунюк, Олександр Філіпчук, Роман Багінський, Дмитро Ткач та Василь Климовець.

Поділився своїми враженнями і гість з Білорусі Олексій Ніколаєв: “Дуже радий, що мені випала нагода пограти у Ковелі. Це — класні емоції. Враження від турніру позитивні. Круто, що спорт та здоровий спосіб життя пропагуються у вашому місті, а люди комунікують між собою”.

Неоднаразовий переможець змагань, які проводились у нашому місті, Ігор Приступа поступився Олександру Філіпчуку з рахунком 3 : 6, Ігор Супрунюк був сильнішим за Дмитра Ткача — 6 : 2, Роман Багінський здолав Василя Климовця — 7 :5, а Валентин Січкар - Валентина Деменюка - 6 :1.

У півфіналі Ігор Супрунюк виграв в Олександра Філіпчука - 7: 5, а Роман Багінський поступився Валентину Січкарю — 3 : 6.

У грі за третє місце Олександр Філіпчук переміг Романа Багінського з рахунком 6 : 4. У фінальній грі Валентин Січкар - Ігоря Супрунюка — 6 :4.

“Радує, що теніс почав розвиватись у Ковелі. Минулого року ми збирали 10-12 учасників, а у нинішньому - понад 20. Досить достойну гру продемонструвала молодь, хоча ветерани також показали гідні результати, - наголосив переможець турніру Валентин Січкар, який, до речі, був і одним із його організаторів.

Переможці та призери нагороджені грамотами та медалями, від Волинської філії Концерну РРТ вони також отримали сертифікати на кількаразове відвідування нового сквош-центру, який нещодавно тут збудували. 

Анна АРТЮХ.
Фото із сайту Про Ковель.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (241) - 86.1%
Пізно (9) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 2.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (12) - 4.3%
Мені байдуже (9) - 3.2%