Модернізований фасад загальноосвітньої школи №22

Модернізований фасад загальноосвітньої школи №22

Сьогодні перший заступник міського голови Григорій Недопад, радник міського голови Ігор Поліщук та начальник управління капітального будівництва Леонід Карабан оглянули капітальний ремонт у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №22 — ліцей.

Про це повідомляють на сайті Луцької міської ради.

Тут, в рамках проєкту із термомодернізації комунальних закладів міста, було повністю утеплено фасад, замінено вікна та двері на енергозберігаючі, утеплено покрівлю із використанням сучасних технологій. Окрім того, було здійснено ремонт харчоблоку.

“Дуже приємно, що величезна кількість шкіл цього року будуть оновленими, із капітально відремонтованими фасадами, заміненими вікнами. На жаль, у зв’язку з карантином, у Луцьку не буде традиційних лінійок на 1 вересня. Та слава Богу, що навчання буде відбуватись не дистанційно, і я вважаю, що йти до школи із оновленими фасадами дітям буде приємніше.

Такі роботи необхідно продовжувати і надалі. Цього року нам вдалося відремонтувати навчально-реабілітаційний центр, школи №9, 11, 15, 16, 21, 22, 24, 25, 26 та ліцей на вулиці Дубнівській. У цих освітніх закладах відбулись радикальні оновлення, і ми працюватимемо і надалі, щоб усі школи були такими ж гарними і відремонтованими”, - розповів Ігор Поліщук.

Анна АРТЮХ.
Фото із сайту Луцької міської ради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (241) - 86.1%
Пізно (9) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 2.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (12) - 4.3%
Мені байдуже (9) - 3.2%