Естафета поколінь

Естафета поколінь

В очільника іваничівських ветеранів органів внутрішніх справ Геннадія Чупахіна за життєвими плечима багатий досвід організаційної роботи в структурах колишніх партійних, радянських і міліцейських  органів влади.

Як авторитетного керівника, у 80-их роках його було рекомендовано на посаду заступника начальника Іваничівського районного відділу міліції щодо роботи з особовим складом. Основна відповідальність посади – забезпечення добросовісного виконання правового захисту населення працівниками міліції, комплектація колективу новими кадрами. 
На той час у райвідділі активно працювали громадські організації ветеранів міліції, товариських судів офіцерського і рядового складу. Розвивалося наставництво над молодими працівниками міліції, які нещодавно стали в ряди правоохоронців. 
Ще одна важлива для правохоронного органу ділянка роботи – організація бойової і фізичної підготовки. Володіння мистецтвом рукопашного бою та вогневою підготовкою були чи не основним завданням заступника щодо роботи з кадрами.
Геннадію Яковичу вдавалося успішно забезпечувати цю ділянку роботи. Внутрішні та обласні інспектування Іваничівського райвідділу облуправління МВС засвідчували високий рівень підготовки колективу. За часів керівників райвідділом Анатоля Пестова та Володимира Громи навіть міністерські контрольні перевірки іваничівські міліціонери складали на хороші оцінки.
Це професійна сторона справи. Цікавим залишався інший важливий процес у виховній роботі. Морально-психологічний стан міліцейського підрозділу. Змістовними були відзначення професійних свят, проводи на пенсію, посвята в офіцери та молодих міліціонерів, урочисті вручення відомчих відзнак за добросовісну службу і виконання службових обов’язків. В арсеналі цікавих заходів новорічні ранки для дітей, святкування життєвих ювілеїв, відвідування могил померлих працівників у переддень професійного свята. 
Особливо з великою увагою готують свята міліцейських родин, жодне з них не проходить без пошанування колег, які відійшли у Вічність. Серед них учасники Другої світової війни Іван Зарицький, Олександр Кучканов, Іван Шевчук, Василь Нагорний. У споминах ветеранів начальник відділення ДАІ Віталій Процюк, старший інспектор ДАІ Петро Кузьмич. Немає нині з ветеранами колишнього начальника райвідділу, полковника внутрішньої служби Анатолія Пестова, який був висунутий на посаду заступника начальника по роботі з кадрами УМВС України у Волинській області, першого заступника начальника райвідділу,  Олександра Прадуна, старшого слідчого Івана Гончара, Володимира Кононенка, працівника ДСБЕЗ-афганця Сергія Синюка, дільничних інспекторів міліції Петра Дзюбанюка, Бориса Мельничука, працівників чергової частини М. Оліщишина, В.Кашуби, В. Приємського, а також С. Цюцюри, В. Заблоцького, М. Дуди, П. Гордюка, В. Шуліка, І. Цибуховського, А. Шалапая, О. Ковальчука, В.Чміля... 
– Завжди пам’ятаємо ліквідаторів-чорнобильців, – пригадує Геннадій Якович на  кожних святах Івана Кондратюка, Дмитра Карафіна. 
Добрим словом поминають експерта Олександра Шевчука. А цими днями особовий склад та ветерани попрощалися з колишнім начальником райвідділу Іваном Велимчаницею.
Ветеранська організація активно відстоювала права колишніх працівників на мітингах в обласному центрі та в м. Києві. Навіть вдавалися до вияву громадянської непокори, перекриваючи Ягодинську трасу в м. Ковелі.
Іваничівські ветерани і нині в строю. Організація працює, достукується до серця і душі своїх колишніх працівників. І – показує приклад нинішній генерації правоохоронців колективізму, взаємовиручки і професіоналізму, який справжні професіонали ніколи не втрачають. Тільки єдність поколінь, передача позитивного досвіду, взаємоповага між представниками різних поколінь здатні ефективно розвивати правоохоронну систему, яка повинна відстоювати державні інтереси та захищати права громадян.

Степан ШЕГДА, підполковник міліції, ветеран.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (620) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%