Ювілей польського товариства

Ювілей польського товариства


13 травня у Луцьку  відбулося урочисте відкриття Днів польської культури, в рамках яких відзначають 15-річчя від дня створення Товариства польської культури ім. Тадеуша Костюшка. Триватимуть вони до 18 травня.

Із цієї нагоди в обласній науковій бібліотеці ім. Олени Пчілки зібралися представники влади, науковці, члени товариства, митці.  Серед гостей – Генеральний Консул Республіки Польща у Луцьку Беата Бживчи, голова Волинської облдержадміністрації Григорій Пустовіт, перший заступник Луцького міського голови Святослав Кравчук.

Григорій Пустовіт вручив почесну відзнаку облдержадміністрації з нагоди 15-річчя діяльності Товариства польської культури ім. Т.Костюшка його голові Ніні Поремській та зауважив: «Завдяки активній діяльності товариства польської культури зберігаються традиції, культура ваших дідів та прадідів, тому пам'ять поколінь не переривається. Нині ми, як ніколи, відчуваємо дружбу, яка складається між українським та польським народами. Ці теплі стосунки, доброзичливість, дух, який об’єднує людей і держави відчувається у всьому. Я дякую Генеральному консулу Беаті Бживчи за відчутну і щиру підтримку, яку Україна нині, у непростий для нашої держави час, отримує від польського народу».

У свою чергу, пані Поремська вручила Григорію Олександровичу подяку за багаторічну підтримку діяльності Товариства у Луцьку.

А Генеральний Консул Республіки Польща у Луцьку Беата Бживчи під час урочистостей наголосила: «Всі ми розуміємо: нині в Україні період змін. І сьогодні вашій  державі просто необхідно бути сильною. Польща намагатиметься всіляко допомагати своїм сусідам, адже без сильної України не буде сильної Польщі. Бо ми усі разом – Європа»., - зазначила

Наш кор.  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%