Червоний фарс

Червоний фарс

2 квітня у Верховній Раді України одним із найбільш дискусійних питань став розгляд законопроекту про скасування пенсійної реформи (№1063), поданий на розгляд представниками Комуністичної партії України і який не набрав більшості голосів. 

Під час виступу на засіданні парламенту позафракційний народний депутат України від Маневицького виборчого округу №23 Ігор Єремеєв заявив, що цей законопроект – «черговий фарс комуністів».
«Ми чудово знаємо, для чого комуністами внесений закон про відміну пенсійної реформи. Вони навіть знали заздалегідь, що він прийнятий не буде…» – зазначив Ігор Єремеєв, нагадавши: комуністи вимагали посади для своїх людей у вищих органах влади, фактично використовуючи як «козир» у перемовинах із Партією регіонів цей законопроект.
«Депутати повинні бути чесними перед українським народом! Пенсійна реформа недолуга, і її потрібно скасувати. Вона поставила на межу виживання мільйони українців. Але неприпустимо використовувати таке важливе соціальне питання в політичній грі, як це зухвало роблять комуністи», – заявив Ігор Миронович, який вважає, що проект народного депутата Людмили Денисової є більш ґрунтовним. 
Позафракційний Ігор Єремеєв також дорікнув комуністам за те, що під час голосування вони не підтримали постанову про вшанування пам'яті жертв Голодомору. А під час хвилини мовчання – не піднялися з місць і вигукували провокаційні гасла. 
«Шановні комуністи! Ви маєте такий стосунок до українського народу, як комуністи у радянські часи не мали стосунку до Голодомору в Україні. Ви чітко показали, яке насправді ваше обличчя», – резюмував Ігор Єремеєв.
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%