"Качки"... крякнули

Сміх продовжує життя. Про це відомо всім. І журналістам, звісно, також. Тому колектив «Волинської газети» не зраджує традиції напередодні Дня сміху на сторінках видання жартома розповідати про серйозні проблеми. 

Щороку до 1 квітня готуємо й, звісно, публікуємо матеріали, де тісно переплітаються реальні факти з абсолютною вигадкою. А все для того, аби… зачепити читача. Чи вдається? Звісно. Зазвичай після виходу у світ першоквітневого номера газети, редакційний телефон не вгамовується: хтось обурюється, що ввели в оману, одначе більшість заходиться добродушним реготом.
Звісно, й цього разу ситуація повторилася. На зображення качок, котрими й позначили відповідні матеріали, мало хто звернув увагу. Ми ж підготувалися по-справжньому. В номері за 28 березня 2013 р. було надруковано наступні публікації: «За Хмелівкою – НЛО», «Послідовник садиста Менгеле», «Як транш не протранжирити?», «Музей-садиба імені Пілсудського». 
У жартівливу пастку потрапляють не лише читачі, а й… колеги-журналісти. Особливо – представники інтернет-видань. Брати по цеху, посилаючись на «Волинську газету», ще в переддень веселого свята передрукували кілька матеріалів. Одначе подали їх як достовірну інформацію! Отож за чисту монету сприйняли історію про голландського підприємця, котрий на теренах Шацького краю займався виготовлення напівфабрикатів із м’яса, вирощеного штучним способом, себто клонуванням. Відтак стаття про Менгеле направду побила всі рекорди. Телефонували й через музей-садибу імені Пілсудського. Причому – із владних коридорів. Цікавилися, чому журналістам про таке відомо, а сильним світу цього на місцях – ні. 
А от заміточку «Зберігайте обачність» (розміщену на офіційному сайті «Волинської газети»)  про те, що «свинячий» грип виявили на Волині, сприйняли за… «качку». Отакої! Одначе якщо сміятися й жартувати, жоден грип не страшний. 
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (591) - 87%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (23) - 3.4%