Посвята у студенти

Посвята у студенти

18 вересня 425 студентів-першокурсників Фахового коледжу технологій, бізнесу та права у складі Волинського національного університету імені Лесі Українки взяли участь в інавгураційному відкритті 2020/2021 навчального року.

Захід провели на стадіоні ВНУ імені Віктора Завацького, дотримуючись карантинних обмежень.
Урочистості традиційно розпочалися з виконання Гімну, який натхненно заспівав викладач факультету культури і мистецтв ВНУ імені Лесі Українки, заслужений артист естрадного мистецтва України Олександр Голощук. Далі усі присутні шанобливо схилили голови у пам’ять про Героїв Небесної Сотні та воїнів, які загинули на сході України.
Ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось, в першу чергу, подякував студентам та батькам за довіру, але нагадав, що міняти світ варто починати з себе.
«Нам судилася велика честь – ми живемо на древній волинській землі, яка виховала достойних людей, що стали окрасою нашого краю, – зазначив він. – Ми пишаємося тим, що працюємо в цьому найкращому університеті. Хочу нагадати всім, що виш – це центр освіти, культури, науки, спорту нашого регіону».Ректор розповів, що в структурі університету працює 730 науково-педагогічних працівників, 101 доктор наук, професор, 536 кандидатів наук, доцентів.
«Повірте, що найціннішим в університеті є студент, і ми це відчули в період карантинних обмежень. Ми щиро раді, що ви вирішили здобувати освіту саме в нашому університеті. Обіцяю, що разом з колегами-викладачами зробимо все можливе, аби ви отримали якісну освіту».
Також молодих науковців прийшли привітати: голова Волинської обласної ради Ірина Вахович, начальниця управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації  Людмила Плахотна, перший заступник міського голови Луцька Григорій Недопад, настоятель храму Софії Премудрості Божої ВНУ імені Лесі Українки, протоієрей Волинської єпархії Православної церкви України Віктор Пушко, голова обласної адміністрації профспілки працівників освіти і науки України Василь Грановський, директор територіального відділу освіти «Internetdevels», секретар наглядової ради Волинського національного університету імені Лесі Українки Віктор Левандовський, заступник директора історико-культурного заповідника Віктор Баюк, президент Міжнародного фонду соціальної адаптації управління прєктом «Україна-Норвегія», кадидат технічних наук, доцент, полковник у запасі Володимир Рубцов, директор Волинського державного училища культури і мистецтв ім. Старвінського Василь Панасюк, ректор Львівського державного університету фізвиховання і культури Євген Приступа, батьки, рідні та друзі.«Звертаюся до вас, першокурсники, аби ви використали свій час тут дуже продуктивно. Виключно від вас залежить, ким ви будете на ринку праці. Звісно, важливу роль відіграє і професорсько–викладацький склад. Хтось буде розказувати, хтось пояснювати, а хтось надихатиме. Повірте, студенти, такі будуть. А вам, викладачі, я бажаю надихнути кожну цю душу, яка сьогодні тут перебуває», – наголосила Ірина Вахович і побажала студентам побудувати міцні дружні відносини, адже у майбутньому вони не раз співпрацюватимуть одне з одним уже як професіонали своєї справи.
«Ви можете думати, що і так вже довго вчитеся», – звернулася до першокурсників начальниця управління освіти Людмила Плахотна, – 11 років у школі, а попереду ще 5 років в університеті, але ви повинні розуміти, що вчитися потрібно впродовж усього життя. Лише тоді ми матимемо гарний результат. Я бажаю вам найвищих успіхів», – сказала посадовиця.
Григорій Недопад приєднався до привітань і зазначив, що не варто боятися високо цілитися у житті, а заклад освіти – це трамплін, який допомагає розвиватися та рухатися у напрямі до своєї мети.
Після спільної молитви відбулося освячення молодих умів та покладання квітів до пам’ятників знаковим людям в історії України.
Далі в урочистій обстановці першокурсники присягли на вірність у навчанні і праці своїй Альма-матер, рідній Волині та українському народу.
А святкову атмосферу подарували талановиті студенти вишу, які розважали гостей мелодійними піснями та запальними танцями.

Ольга КОНОНЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (581) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%