Перше знайомство

Перше знайомство

Традиційно перед першим вересня у Фаховому коледжі технологій, бізнесу та права відбувається зустріч з першокурсниками. Цей рік вніс певні корективи. Після вагань і довгих роздумів керівництво закладу вирішило провести заплановану зустріч, але в дещо зміненому форматі.

У неділю, 30 серпня, у студентському сквері, що знаходиться за будівлею ФКТБП, відбулися кілька організаційних зустрічей зі студентами нового набору різних напрямів підготовки.
Усі присутні були в засобах індивідуальної безпеки, а студентів розмістили таким чином, щоб між ними була необхідна дистанція.
У першу чергу директор коледжу Станіслав Щеблюк привітав першокурсників та їхніх батьків з початком навчального року:
«Я вітаю вас і ваших батьків, тих, хто сьогодні прийшов вас підтримати. Тому, що це дійсно велика подія у вашому житті. Ви зробили крок на зустріч уже дорослому життю і кожен із вас свідомо вибирав ту спеціальність, ту професію з якою ви надалі будете йти по життю. Ми зібралися сьогодні, аби познайомити вас з вашим куратором, групою, аудиторією. Аби ви знали, де розташовані їдальня та бібліотека, щоб перший день навчання для вас став менш стресовим». 
За словами директора, адміністрація довго роздумувала над доцільністю проведення цього заходу. І вирішила провести його в ось такому форматі з дотриманням усіх постанов та рекомендацій Міністерства охорони здоров’я.
Станіслав Германович нагадав студентам, що головним захистом від пандемії є самодисципліна: мити руки, ходити в масці та дотримуватися дистанції.
«Ми розпочинаємо заняття з 1 вересня. Сьогодні ваші куратори груп розкажуть вам, де будуть ваші аудиторії, у якій годині почнуться заняття. Тому що в одних заняття починатимуться о 8 ранку, а в інших – у 8.30. Нам потрібно убезпечити вас та й себе, а для цього необхідно мінімізувати контакти. Все це вам розкажуть по групах», – наголосив директор коледжу.Також він повідомив, що, зважаючи на те, що на сьогодні  Луцьк внесений до помаранчевої зони, перші два тижні занять проходитимуть у дистанційно-очній формі. Тобто, якщо у групі більше 20 чоловік, а за стандартами в аудиторії можуть навчатися лише 20, то інші займатимуться дистанційно. Ті хто будуть очно присутні на парах, і ті, хто освоюватимуть матеріал перед екраном, постійно мінятимуться, аби усі студенти перебували в рівних умовах.
Також було наголошено, що якщо дитина відчуватиме слабкість, у неї буде температура чи інші симптоми хвороби, вона повинна залишатися удома до повного одужання. Єдине, потрібно буде повідомити про стан здоров’я свого куратора.
Директор коледжу познайомив студентів та їхніх батьків зі своїми заступниками та кураторами груп, адже саме з цими людьми першокурсники будуть найбільше взаємодіяти.
Після офіційної частини студентів поділили на групи і їхні куратори повели своїх підопічних знайомитися із закладом. Батьки ж у цей час чекали перед головним входом. Після спілкування зі студентами керівники груп вийшли до них, аби відповісти на всі запитання.
Для кожного напряму підготовки була організована своя зустріч, аби зменшити потік людей та убезпечити і студентів, і працівників від можливого ураження вірусом.

Ольга КОНОНЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (581) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%