Корисний та цікавий спорт

Корисний та цікавий спорт

Фаховий коледж технологій, бізнесу та права посів почесне ІІ місце за результатами ХХVІІ обласної спартакіади серед студентів ЗВО І-ІІ рівнів акредитації.

Нещодавно Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України провело засідання методичної ради керівників фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти.
Начальник відділення (філії) КФВС МОН України Олександр Манахін привітав учасників з Днем фізичної культури і спорту, розповів про плани відділення щодо організації роботи в умовах пандемії COVID-19, окреслив напрямки та методику співпраці відділення з закладами освіти.
У ході методичної ради були підведені підсумки ХХVІІ обласної спартакіади серед студентів ЗВО І-ІІ рівнів акредитації, проаналізовані результати виступів студентських команд на змаганнях різного рангу.
Переможцям ХХVІІ обласної спартакіади у 2019-2020 навчальному році стали студенти Луцького педагогічного коледжу (директор Петро Бойчук, керівник фізичного виховання Володимир Тарасюк), друге місце за студентами Фахового коледжу технологій, бізнесу та права Волинського національного університету ім. Лесі Українки (директор Станіслав Щеблюк, керівник фізичного виховання Іван Черевко), третє місце посіли студенти Волинського коледжу Національного університету харчових технологій (директор Ігор Корчук, керівник фізичного виховання Петро Вавринюк).
Призери спартакіади будуть нагороджені кубками та дипломами відповідних ступенів обласного відділення (філії) КФВС МОН.
Учасники засідання також обговорили та затвердили Регламент проведення обласної спартакіади на новий 2020-2021 навчальний рік.
Крім того, у рамках олімпійського місячника та до Дня фізичної культури та спорту відбулися змагання між студентами ФКТБП та 4-ма факультетами інституту «Україна». У результаті запеклої боротьби студенти коледжу зуміли зайняти друге командне місце. При чому, у віджимання вони вибороли першість, а в закиданні м’яча в баскетбольне кільце та стрибках у довжину – «срібло».
Також циклова комісія природничих дисциплін, спорту та охорони праці організувала інформаційно-пізнавальні зустрічі з видатними спортсменами, учасниками олімпійських ігор, професурою та вченими в галузі фізкультури і спорту. Так, студенти коледжу зустрілися з бронзовою чемпіонкою світу Василиною Вітовщик та професором Віктором Чижиком. До слова, керівник фізичного виховання ФКТБП Іван Черевко у 80-х рр. минулого століття брав участь в Олімпійських іграх. Він поділився зі студентами своїм досвідом, показав олімпійські квиточки та посвідчення. Тож спорт буває не лише корисним, а й неймовірно цікавим.

Дар’я ОНІМОВА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (581) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%