Забезпечити безпеку

Забезпечити безпеку

На засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося вчора у відеоселекторному режимі під очільництвом першого заступника голови облдержадміністрації Олександра Башкаленка, обговорили заходи профілактики пожеж у лісових масивах, правила експлуатації вантажопідіймальних кранів і транспортних засобів, що працюють на газовому паливі, та виконання в області вимог Кодексу цивільного захисту України.

Першим доповів начальник департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрій Горбенко, котрий повідомив, що вжито заходи пожежної безпеки у всіх підпорядкованих відомству лісових масивах, однак в окремих районах (Турійському, Локачинському, Камінь-Каширському тощо) недостатньо пожежної техніки. Олександр Башкаленко розпорядився виправити проблему, а також наголосив на організації процедури передачі лісів у державну власність.
Під час виступу начальника територіального управління Держгірпромнагляду Олександра Давидюка, Олександр Костянтинович позитивно відзначив роботу відомства. Натомість посадовець здивувався висновкам, наведеним заступником керівника управління стосовно роботи транспортних засобів, що працюють на газовому паливі: багато підприємств не мають відповідних дозволів на експлуатацію техніки, машини не переобладнані, недотримані вимоги з охорони праці (для прикладу – у луцькому підприємстві «Газавтосервіс»).
– У таких структур треба забирати ліцензію, – обурився перший заступник голови облдержадміністрації.
Ірина ВОРОБЕЙ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%