“Чиста Україна — чиста Земля!”

“Чиста Україна — чиста Земля!”

У Луцьку стартувала екологічна всеукраїнська акція “Чиста Україна — чиста Земля!”.

Про це повідомляють на сайті Луцької міської ради.

Цьогоріч наше місто вчергове доєднується до Всесвітнього руху “Робимо чистим світ”, який відбувається в Україні під гаслом “Чиста Україна — чиста Земля”.

Відповідне розпорядження підписав виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт.

З 24 вересня до 20 листопада у Луцьку відбуватимуться загальноміські екологічні акції. Зокрема, толоки з очищення парків, скверів, зелених зон, об'єктів природного-заповідного фонду місцевого значення, берегів річок та ставів на території міста Луцьк та населених пунктів Прилуцького старостинського округу.

Організовуватиметься передача на утилізацію зібраних від населення небезпечних відходів (відпрацьованих батарейок та акумуляторів, люмінесцентних ламп, термометрів тощо).

До 15 листопада буде організовано збір макулатури у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах до Всесвітнього дня вторинної переробки ресурсів.

Департаменту житлово-комунального господарства доручено забезпечити вивезення сміття та побутових відходів в місцях проведення масових заходів з прибирання довкілля та посилити роботу з ліквідації стихійних сміттєзвалищ.

Керівники підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності, повинні забезпечити прибирання територій від опалого листя та відходів на власних та прилеглих територіях.

Керівникам житлово-комунальних підприємств № 2, 3, 7, житлово-експлуатаційної контори № 8 житлово-будівельних кооперативів, Луцькій філії ТзОВ „Місто для людей Кременчук”, головам об’єднань співвласників багатоквартирних будинків доручено організувати роботу з санітарного очищення прибудинкових територій житлових будинків, підвалів, горищ, технічних приміщень від сміття, опалого листя та побутових відходів, забезпечити регулярне вивезення великогабаритних та будівельних відходів з прибудинкових територій.

Наголошено щодо заборони спалювання опалого листя, сухої рослинності та відходів на території міста Луцька та населених пунктів Прилуцького старостинського округу. Департамент муніципальної варти контролюватиме факти спалювання, буде організоване патрулювання території загальнозоологічного заказника „Гнідавське болото”.

Комунальному підприємству „Парки та сквери м. Луцька” доручено забезпечити проведення осіннього етапу озеленення міста та участь 17 жовтня у всеукраїнському проєкті „Озеленення країни”. Систематичне очищення закріплених для обслуговування територій парків та скверів від побутових відходів та опалого листя.

В осінній період цього року буде продовжено роботу з розчищення Центрального парку культури і відпочинку ім. Лесі України, парку ім. 900-річчя м. Луцька від порослі та самосіву, доручено знести аварійні дерева на територіях об’єктів природно-заповідного фонду та за потребою буде проведено відновлювальні посадки на розчищених територіях.

За участю педагогічних та учнівських колективів відбуватимуться загальноміські толоки та санітарно-екологічні дні з прибирання власних територій, спортивних майданчиків, що перебувають в комунальній власності Луцької міської територіальної громади, територій прилеглих скверів, парків, зелених зон, водоохоронних зон і прибережних захисних смуг, річок з дотриманням карантинних обмежень щодо кількості учасників заходів.

У загальноосвітніх навчальних закладах триватимуть еколого-просвітницькі заходи з популяризації тематики компостування органічних відходів та озеленення територій.

Анна АРТЮХ. 
Фото ілюстративне.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (544) - 87.7%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (22) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.2%