Школярі на Волині отримали світловідбивні елементи

Школярі на Волині отримали світловідбивні елементи

Школярі села Волошки отримали світловідбивні елементи від патрульних та представників Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Патрульної поліції Волині.

Патрульні та консульство, які вже 4 роки співпрацюють у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, продовжують реалізовувати ініціативу "Безпечна дорога до школи". 

Сьогодні учні початкових класів загальноосвітньої школи с. Волошки познайомилися із поліцейськими, які провели для школярів урок про правила дорожнього руху, та отримати жилетки, браслети, наліпки і брелки зі світловідбними елементами. 

Начальник управління патрульної поліції Андрій Крутень переконаний, що такі заходи є актуальними, оскільки діти мають бути помітними на дорозі в темну пору доби, коли повертаються зі школи. Також подякував консульству за надійну співпрацю.

Генеральний Консул Республіки Польща в Луцьку Славомір Місяк, своєю чергою, додав, що ініціатива покликана допомогти дітям безпечно повертатися додому. Тим більше, що чимала кількість шкіл розташовані поблизу дороги, де інтенсивний рух транспорту.

Учні школи були раді ознайомитися із правилами дорожнього руху, вивчити найголовніші правила та отримати флікери, які пообіцяли носити в темну пору доби. 

Зауважимо, що Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку і патрульна поліція Волині продовжуватиме забезпечувати світловідбивними елементами й інші школи області. 

Анна АРТЮХ.
Фото із фейсбук-сторінки Патрульної поліції Волині.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (542) - 87.8%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%