Не втрапити в халепу

Не втрапити в халепу

Якщо хочете придбати якісне насіння, необхідно дотримуватися простих рекомендацій.

1. Насіння, яке потрапляє в роздрібну торгівлю, обов'язково повинно мати відповідні документи. На кожну партію видають сертифікат, який продавець пред’являє на вимогу покупця. В документі має бути вказана назва культури, сорт, репродуктивність, чистота, а також звідки було отримане насіння і номер партії, для якої дійсний цей сертифікат. Якщо продавець відмовляється показати документи, то краще не ризикувати і не купувати в нього посівний матеріал.
2. Уважно огляньте упаковку: перевірте дату виготовлення, наявність всіх реквізитів виробника. Зверніть увагу на цілісність упаковки, її зовнішній вигляд.
3. Обов'язково збережіть чек на придбане насіння, лише з його допомогою зможете довести, що придбали товар саме в цьому місці. Підприємець, який продає на ринку, замість чека може видати інший документ, в якому повинен зазначити назву товару, номер партії, дату покупки і поставити підпис та печатку (якщо така є).
4. Пам'ятайте, що добре насіння не може бути дешевим. 
5. Не купуйте насіння, яке продають бабусі на ринках, адже його не перевіряли, а відтак – і якість ніхто не гарантує.
Звичайно, надійніше купувати насіння в спеціалізованих магазинах. І хоча на ринках також є сертифіковане насіння, існує ризик придбати неякісний товар. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (583) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%