Потужності ТзОВ «П’ятидні»: більше 18 тис. гектарів землі

Потужності ТзОВ «П’ятидні»: більше 18 тис. гектарів землі

29 жовтня заступник голови облдержадміністрації Олександр Троханенко та начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрій Горбенко відвідали з робочою поїздкою ТзОВ «П’ятидні» Володимир-Волинського району.

Олександр Троханенко поцікавився ходом сільськогосподарських робіт. У свою чергу, директор господарства Валерій Діброва поінформував, що площа посівів озимої пшениці в господарстві становить 6 410 тис гектарів, ріпаку 3 200 тис гектарів.

«Посіви зернових в хорошому стані. Наразі завершується копання цукрових буряків з площі 555 гектарів при урожайності більше 600 ц/га, – наголосив керівник ТзОВ «П’ятидні». – Також розпочато обмолот кукурудзи з площі 4 600 гектарів, обмолочено 15 відсотків з урожайністю 12 т/га».

До слова, в обробітку ТзОВ «П’ятидні» більше 18 тис. гектарів землі.

Окрім того, учасники робочої поїздки також відвідали насіннєвий завод та елеватор. Потужність сушильного господарства дає можливість висушити зернових 3 тис тонн за добу. Господарство також надає послуги для малих фермерських господарств та власників особистих селянських господарств.

«Приємно відзначити, що на Волині є такі господарства, як у П’ятиднях, – зауважив Олександр Троханенко. – Завдяки працьовитим волинським господарникам  область завжди буде з хлібом і триматиме найвищі рейтинги у сфері сільського господарства на рівні держави».

Дар’я ОНІМОВА.

Фото пресслужби ОДА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (69) - 86.3%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5%