У Нововолинську - дистанційне навчання

У Нововолинську - дистанційне навчання

Через погіршення епідситуації з 2-го листопада школярі переходять на дистанційне навчання.

Таке рішення прийняла Нововолинська міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій через стрімке поширення коронавірусної інфекції, йдеться на сайті міста.

Відповідно до нового карантинного зонування, ухваленого на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з 00 години 02 листопада місто й надалі залишатиметься у «червоній» епідеміологічній зоні.

Як свідчить статистика, кількість хворих на коронавірус збільшується з кожним днем. Загалом у Нововолинську зареєстрували 1151  випадок захворювання на Covid-19, підтверджений лабораторно. Станом на 31 жовтня хворіє більше 40 освітян міста.

Начальниця управління освіти Ольга Лакиш повідомила, що зафіксовані нові випадки інфікування коронавірусом серед працівників освіти, а також і серед дітей. Захворіли 2 працівники ДНЗ №7.

Тому рішенням комісії робота однієї з двох чергових груп у цій дошкільній установі – призупинена, а в інших дитячих садочках чергові групи продовжують працювати.

Комісія з ТЕБ та НС рекомендувала керівникам закладів освіти з наступного понеділка, 2 листопада, перевести школи на дистанційне навчання на період дії «червоної» карантинної зони у місті.

Наш кор.

Фото з доступних мереж.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (69) - 86.3%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5%