Маска захистить від штрафу

Маска захистить від штрафу

На порядку денному наступної сесії Ради є законопроект, який дозволить поліцейським складати протокол і штрафувати порушника одразу на місці.
Міністр охорони здоров'я Максим Степанов закликав депутатів Верховної Ради підтримати законопроект, який передбачає штрафи за недотримання протиепідемічних заходів, зокрема — за ігнорування маски.

Про це Степанов заявив під час брифінгу в суботу, 31 жовтня.

Глава МОЗ нагадав, що ще в липні урядом був поданий законопроект до Верховної Ради щодо посилення відповідальності за недотримання всіх протиепідемічних заходів, а саме щодо носіння масок.

Згідно з документом, штраф за неносіння масок у відповідних закладах, спорудах становить від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів, тобто від 170 до 225 гривень.

«Це та сума штрафу, яка повинна накладатися на людей, які не дотримуються цих правил», - сказав Степанов і уточнив, що це непопулярний захід, але він є дуже важливим для безпеки людей.

На порядку денному наступної сесії Верховної Ради України є законопроект, який дозволить Національній поліції України складати протокол і штрафувати порушника одразу на місці.

«Цей законопроект ще не розглянуто. Я звернувся цього тижня до голови ВР Дмитра Разумкова, звертаюся зараз до народних депутатів нарешті підтримати і проголосувати наступного пленарного тижня цей законопроект, щоби він габув чинності. Він нам дуже необхідний в цей час, коли у нас таке зростання», - уточнив Степанов.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (68) - 86.1%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%