Дорогу ремонтують — водії нервують

Дорогу ремонтують — водії нервують

Через асфальтування дороги від Нововолинська до Іванич утворюються затори: як реагують водії і пасажири, з’ясувували журналісти сайту Буг.

Нагадаємо, 25-го вересня на автодорозі Т 0305розпочався ремонт в рамках національної програми «Велике будівництво» Підрядник – Автомагістраль-Південь. На першому етапі заплановано покрити новим асфальтом 7 кілометрів дороги. Наразі влаштовується асфальтобетонна суміш. На понад 5 кілометрах укладено перший з двох передбачених проєктною документацію шарів нового дорожнього покриття.

Нині ремонтні роботи – у розпалі. Одна смуга руху на відрізку закрита. Через це на дорозі час від часу виникають затори. Автомобілістам іноді доводиться чекати в черзі по 20-30 хвилин.

Більшість з них ставляться до цього з розумінням. Кажуть, що ці труднощі всеодно тимчасові. Тож можна трішки й потерпіти. Зате потім буде гарна і зручна дорога, по якій буде комфортно їздити.

«Я дочекатись не міг, коли тут нарешті зроблять дорогу. Адже раніше тут була яма на ямі. Одну якось об’їдеш, зате попадеш в іншу. Я їжджу часто автомобілем на роботу в Нововолинськ з Благодатного. То вже стомився його ремонтувати. Я готовий стояти зараз в заторах і по годині, аби дорогу гарну нарешті зробили», – зазначив водій Юрій.

Щоправда, є й такі водії, яких довге простоювання навпаки обурює.

«Я тут проїздом і дуже поспішаю. Вже запізнююся на важливу зустріч. І можу мати проблеми. Я не розумію, чому я маю через це все страждати? Хай вночі дорогу роблять, а не вдень, коли машини їздять туди-сюди і всі поспішають», – наголосив Андрій.

Неоднозначні думки щодо тимчасових заторів і у пасажирів маршрутки, яка курсує з Нововолинська до Благодатного. Люди, кажуть, що особливо важко чекати у вечірню пору, коли стомлений їдеш з роботи і хочеш якнайшвидше додому, аби поїсти і відпочити.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (475) - 88.8%
Пізно (15) - 2.8%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%