До бригади – особлива увага і турбота!

До бригади – особлива увага і турбота!

Після численних звернень від народних депутатів України Ігоря Єремеєва (Маневицький округ №23), Степана Івахіва (Ковельський округ №21) та Сергія Мартиняка (Горохівський округ №20) в. о. міністра оборони Михайло Коваль зробив офіційну заяву: 51-шу механізовану бригаду передислокують у Миколаїв. Ротацію батальйонів вже розпочато. Відповідний документ-звернення до родин військовослужбовців особисто отримав 27 травня в Міноборони Сергій Мартиняк, який ми і оприлюднюємо.

Як раніше повідомлялося, також Міністерством оборони вирішило демобілізувати всіх поранених.

Звернення в. о. міністра оборони Михайла Коваля до родин військовослужбовців Володимир-Волинської 51-ї окремої механізованої бригади.

Шановні матері та дружини військовослужбовців 51-ої окремої механізованої бригади!

У важкий для всієї країни час, коли незаконно створені, добре підготовлені та озброєні формування терористів здійснюють акти збройної агресії у східних та південних областях України, ми повинні всі разом не допустити поширення цієї агресії на всю територію держави.

До проведення Антитерористичної операції залучено військовослужбовців сухопутних, аеромобільних та авіаційних військових частин та окремих підрозділів Збройних сил України.

На боротьбу з тероризмом залучено підрозділи Національної гвардії України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби.

На превеликий жаль, ми маємо втрати людей, які віддали своє життя, виконуючи священний обов'язок перед Вітчизною, захищаючи мирних громадян, зокрема дітей та жінок від терористів, які потрапили на територію України з боку Російської Федерації.

Ми з глибокою скорботою і болем сумуємо за усіма загиблими з числа бригад, дислокованих у Житомирі, Львові, Бердичеві, Новограді-Волинському, Миколаєві, Володимирі-Волинському, Черкаському, Гвардійському, за військовими льотчиками, моряками, правоохоронцями та прикордонниками.

Усі вони з честю і гідністю виконали свій військовий обов'язок в ім'я майбутнього нашої держави.

На цей час Міністерство оборони спільно з Генеральним штабом Збройних сил України приймає оперативні рішення щодо вирішення гострих питань, вживаються заходи із всебічного забезпечення усім необхідним людей, які залучені до ведення бойових дій у рамках Антитерористичної операції.

Під нашою особливою увагою проблеми не лише Володимир-Волинської бригади, але й інші питання, від успішного вирішення яких залежить цілісність держави та свобода Українського народу.

Кожен із нас повинен усвідомлювати: якщо не буде єдиної і неподільної України, то не буде і нашого з вами майбутнього. Захист рідної землі – справа кожного українця.

Нерозуміння цього та спроби поставити власні інтереси вище державних ведуть до нагнітання ситуації, негативно впливають на морально-психологічний стан особового складу Збройних сил України та підривають його бойовий дух. І, зрештою, такі дії спрацьовують лише на користь агресора, дають можливість сепаратистам використовувати мирних громадян у своїх інтересах.

Разом із тим інформую вас, що на цей час здійснюємо передислокацію підрозділів 51-ї окремої механізованої бригади для вирішення існуючих проблем, проведення доукомплектування та бойового спорядження.

Ми ретельно проаналізуємо всі недоліки, які були допущені під час проведення мобілізаційних заходів у бригаді. По кожному з них приймемо рішення, але тільки в рамках закону, який кожен із нас має виконувати.

Моїм рішенням до нового місця дислокації бригади направлено представників Генерального штабу Збройних сил України, юристів, фахівців із всебічного забезпечення та психологів. Будуть перевірені військові комісаріати, які здійснювали доукомплектування бригади, та у разі виявлення порушень їх негайно виправлять.

Окрім того, у Верховній Раді України перебувають проекти законів щодо суттєвого збільшення грошового забезпечення осіб, які залучаються до Антитерористичної операції, та щодо звільнення від призову громадян за різними сімейними обставинами, зокрема за станом здоров'я. Але ці обставини мають бути вагомими, обґрунтованими та повністю підтвердженими.

Усі ми з вами маємо єдину мету – приведення бригади до боєготовності, яка би дозволяла виконувати завдання за призначенням. До такого стану, у якому зараз перебувають усі підрозділи Збройних Сил України, – у стані готовності до бойового застосування за призначенням. Ротація підрозділів та звільнення окремих військовослужбовців із військової служби будуть відбуватися у суворій відповідності до затверджених графіків.

Наголошую на тому, що висувати будь-які ультиматуми – неприпустимо і небезпечно, у першу чергу для усієї держави.

У ситуації, в якій опинилася наша держава, ми всі маємо діяти свідомо, рішуче, злагоджено та у вищий мірі професійно.

Як міністр оборони України я докладу всіх зусиль до того, щоб забезпечити максимальну безпеку кожному вашому синові або чоловіку. Спільними зусиллями ми забезпечимо захист рідної землі, встановимо мир та злагоду у державі, зробимо її міцною та процвітаючою.

З глибокою повагою

Михайло КОВАЛЬ, в. о. міністра оборони України, генерал-полковник.

Від редакції. 28 травня, волинські депутати Мартиняк, Єремеєв, Івахів відбули на місце тимчасової дислокації 51-ої бригади для особистого спілкування з особовим складом, надання допомоги із військовим забезпеченням. Депутати привезли військовослужбовцям чисельну партію бронежилетів (загалом – 500 штук), важливі для розвідки тепловізори, прилади нічного бачення, біноклі, необхідні ліки. Детально про результати поїздки депутатів ми розповімо в наступному матеріалі.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (7) - 63.6%
Пізно (1) - 9.1%
Яка різниця? (1) - 9.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (1) - 9.1%