Смачне та креативне привітання до ювілею

Смачне та креативне привітання до ювілею

15 жовтня Волинський національний університет імені Лесі Українки відзначив свій 80-річний ювілей. З нагоди свята студенти Фахового коледжу технологій, бізнесу та права, який є структурним підрозділом вишу, підготували незвичайне привітання.

Подарунком для університету стала виставка смачних та оригінальних їстівних подарунків, основу якої сформували вироби з карвінгу.
Мистецтво фігурного різьблення по фруктах і овочах є родзинкою фахового коледжу. Його вивчають на факультативах усі бажаючі незалежно від обраної спеціальності. Студенти коледжу не просто опановують обраний фах, а й вражають ефектними їстівними композиціями та картинами.
Карвінг зародився у Таїланді. Згідно з переказами, в 1364 році молода дівчина прикрасила вирізаними з фруктів і овочів квітами плавучу лампу для Королівського фестивалю. Король високо оцінив її творчість і проголосив фігурне різання по фруктах і овочах культурною спадщиною Таїланду, яким зобов’язана володіти кожна жінка. За тисячі років воно поширилося по всьому світі та стало частиною національних традицій багатьох країн.
Сьогодні ж практично не можливо уявити свята без овочево-фруктових композицій. Тож для студентів, які додатково вивчають мистецтво карвінгу, цей навик точно не раз пригодиться у житті.

Наш кор.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (620) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%