Творцям майбутніх поколінь

Творцям майбутніх поколінь

Учитель, викладач, педагог… З давніх давен ці слова означали велику повагу і велику відповідальність. Професія вчителя і сьогодні залишається однією з найскладніших і найважливіших у світі.

Тож 2 жовтня в актовій залі Фахового коледжу технологій, бізнесу та права Волинського національного університету імені Лесі Українки відбулася урочиста академія з нагоди Дня працівників освіти.
Вже більше півстоліття майже сто високопрофесійних педагогів одного з кращих закладів освіти нашого краю викладають студентам майбутню спеціальність. Саме під їхнім умілим керівництвом майбутні фахівці ефективно використовують сучасні технології та нові знання, які стрімко розвиваються і стають пріоритетними в навчальному процесі.
Цього дня, під час урочистої академії, пролунало багато щирих теплих слів на адресу викладачів коледжу. Адже, День працівників освіти – це нагода для кожного педагога подумки підбити підсумки своєї роботи. 
Привітати викладачів коледжу з професійним святом прийшли представники обласної та міської влади, друзі та колеги.
Першим з вітальними словами до присутніх звернувся заступник голови Волинської обласної ради Роман Карпюк:
«Вчителі – це ті люди, які дійсно створюють особистість, яким батьки віддають найдорожче – своїх дітей, і вони все життя присвячують навчанню. Дякую вам за все! Яскравих вам мрій і нехай вони збуваються».
Подякою голови Волинської обласної ради «За особисті заслуги під час виконання службових обов’язків, пов’язаних з формуванням та забезпеченням реалізації державної політики у сфері освіти і науки, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі Волинського краю та з нагоди Дня працівників освіти» було нагороджено: Дмитра Шостака, Аллу Шабрило та Тетяну Маркеєву. Почесною грамотою Волинської обласної ради відзначили: Наталію Денисюк та Світлану Крапостіну.
«Так мало тих, хто вірить і кому вірять, але саме ви належите до тих кому довіряють і кому віддають свою надію. Я не знаю, хто ще має таке щастя доторкнутися до такої кількості людських душ. Вчити любити світ – це найбільший дар Божий. Освіта – це світло! І ви несете це світло. Ви – воїни світла і добра, ви воїни, які борються за майбутнє. Бо воно в ваших руках! Я маю за честь сьогодні вас привітати з цим святом. Нехай сторицею повернеться вам здоров’я від теплої думки кожного учня, хто стояв коло вас. Я вам бажаю неспокійних учнів, бо вони найуспішніші в цьому житті. Я бажаю вам визнання, визнання на всіх рівнях, які ви можете собі уявити. Зі святом вас!», – приєдналася до вітань заступник начальника управління освіти та науки Волинської облдержадміністрації Тетяна Соломіна.
Від облдержадміністрації за сумлінну працю, професійну компетентність, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та з нагоди Дня працівників освіти відзнаки отримали: Руслана Щебет, Вікторія Дяченко та Олександр Лещенко.Виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт, звертаючись до присутніх у залі, наголосив, що вчителі відіграють важливу роль у формуванні світогляду громадянина, а отже творять майбутнє нашої країни.
«Ми повинні розуміти, що процес навчання триває вічно. Як тільки людина перестає вчитися – вона зупиняється. У сьогоднішніх студентів є хороша можливість отримувати знання, аби у майбутньому використати їх на практиці і пишатися своїми досягненнями. Подякуйте своїм вчителям, адже саме вони відшукали потенціал в кожному з нас. І повірте, що кожен вчитель пишається своїми учнями, їхніми здобутками. Ми дякуємо всім вчителям, бо без вас не було б завтрашнього дня, не було б руху вперед. Бажаю вам міцного здоров’я, витримки, терпіння. Ми дякуємо вам за віру у підростаюче покоління», – додав секретар міської ради та вручив подяку міського голови: Дарії Жуковій, Інні Данилюк та Наталії Протасюк.
Ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось, в першу чергу, висловив слова вдячності:
«Дякую вам за ту роботу, яку ви робите для підготовки майбутніх фахівців. Дякую вам за той час, який ви на це витрачаєте. Ми дуже часто у своїй роботі та доповідях оперуємо цифрами: рейтинги зросли на 25 пунктів, середній бал такий то, відремонтовано стільки то квадратних метрів приміщень, але за кожною цифрою стоїть людина. Стоять люди, які якісно виконують свої обов’язки. Тому дякую за те, що ви наполегливо працюєте і готуєте висококваліфікованих майбутніх фахівців. Будьте здоровими, радійте життю і живіть повноцінно!».
Почесною грамотою Волинського національного університету імені Лесі Українки були нагороджені викладачі коледжу: Аліна Авдєєва, Наталія Головачук, Світлана Папко та Наталія Трофимчук.
До вітань приєднався і голова Волинської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Василь Грановський. Він відмітив високий рівень кваліфікації закладу та його працівників та побажав освітянам здоров’я, наснаги та успішних студентів, адже саме вони є головним досягненням та гордістю викладачів. З нагоди свята Ігор Карп’юк та Анна Обломська також отримали свої відзнаки.
Від імені директора коледжу Станіслава Щеблюка виступив його заступник Ігор Макарук:
«Сьогодні звучало дуже багато вітань і я н буду затримувати вас. Ми вперше святкуємо цей день за хвороби нашого директора і я передаю вітання від нього не тільки у формі словесної промови, а й повідомляю вам, що з нагоди Дня працівника освіти кожен отримує відповідну грошову премію. Тож бажаю вам миру, злагоди і Божого благословення, а решту, повірте мені, ми і так маємо».
За сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у підготовку фахівців галузей економіки України та з нагоди Дня працівників освіти грамотами були відзначені Світлана Кисляк, Наталія Веремійчик, Роман Савчук та Ольга Реус.
Студенти ж фахового колежу створили справжню святкову атмосферу, наповнивши залу поезією, піснею та танцем.

Ольга КОНОНЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (581) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%