Тавро розпусти

Тавро розпусти

Сексуальний маніяк «лікував»… жінок-рабинь у ліжку.

Суд в Нью-Йорку засудив до 120 років тюрми 60-річного Ніка Раньєрі – лідера тоталітарної секти Nxivm, який під виглядом тренінгів із психологічного вдосконалення заманював жінок у сексуальне рабство. Допомагали йому в цьому… інші жінки.
В період нестабільності та розрухи, або коли люди від жиру бісяться в ситій та демократичній країні, неминуче виникають різноманітні секти. Вони під будь-яким благовидним приводом намагаються використати своїх жертв: чи фінансово, чи морально, чи фізично. 
Оскільки лідери цих злочинних організацій, як правило, ховаються за ореолом благопристойності, а також шантажують своїх жертв або навіть їх убивають, то припинити їхню діяльність виявляється непросто. Втім, колеги з міжнародного порталу «Медуза» розповіли про неочікуваний успіх поліції США в цьому напрямку.
Організація Nxivm  виникла в 1998 р. Нік Раньєрі створює її разом із медсестрою Ненсі Сальцман, котра захоплювалася нейролінгвістичним програмуванням та гіпнозом. Разом вони проводили тренінги особистісного та професійного зростання. Серед учасників проекту були не лише прості люди, але й відомі особистості. Наприклад, власник алкогольної корпорації Seagram Едгар Бронфман із доньками, директор енергетичної компанії  Enron  Стівен Купер і навіть син Президента Мексики Еміліано Салінас. До діяльності угрупування залучили й актрису Еллісон Мек, відому з фантастичного серіалу «Таємниці Смолвіля».Ніка Раньєрі в Nxivm називали «Авангардом», а Ненсі Сальцман –«Префектом». Клієнти організації платили по 10 тис. доларів США за тренінг тривалістю 5 днів. Для тих, хто давно брав у цьому участь, існувала гнучка система знижок.
«Послідовники Ніка Раньєрі стверджували, що він із найрозумніших та най етичніших людей на планеті, а його тренінги допомагають вилікувати багато хвороб, навіть діабет чи сколіоз. Натомість критики його діяльності звинувачували в створенні культу, знищенні психіки його послідовників, ізоляції їх від родини та залученні в дивні ритуальні практики. Про це навіть написав у 2003 р. впливовий журнал Forbes», – деталізувала «Медуза».
«У 2017 р. актриса Сара Едмондсон розповіла журналістам газети The New York Times про існування всередині Nxivm таємного товариства, ніби покликаного «розширити можливості жінок». Його учасниці проходили обряд «ініціації», під час якого вони повинні були оголитися, лягти на стіл і попросити, щоб їм поставили тавро. Потім їм ніби справді випалювали клеймо на стегні. Крім цього, від жінок вимагали передати свої фото оголеного тіла як гарантію, що вони ніде і нікому не розкажуть про це співтовариство. Сара Едмондсон, яка також пройшла процес «ініціалізації», згодом залишила Nxivm та звернулася в поліцію, але там відмовилися порушувати справу, вирішивши, що її дії були добровільними», – зазначається.
Але в 2018 р. Ніко Раньєрі таки затримали. Його звинуватили в тому, що він шахрайським способом примушував жінок до сексу!
В обвинувальному висновку також згадувалося таємна жіноча організація, про яке першою повідомила канадська акторка:«Серед його учасниць були «хазяйки» та «рабині». Останні повинні були виконувати різноманітні накази: від приготування кави та перенесення багажу до сексу з Ніко Раньєрі. Він примушував «рабинь» сідати на жорстку дієту та забороняв вступати в інтимні стосунки більш ні з ким, крім себе. У випадку непослуху «рабинь» шантажували їхніми оголеними фотографіями, які вони раніше передавали в Nxivm. «Авангард» одночасно підтримував сексуальні стосунки з 15-20 жінками».
У суді по справі Ніко Раньєрі виступило 15 жінок, які постраждали від його дій. Одна з них по імені Каміла розповіла, що стала коханкою творця Nxivm, коли їй були лише 15 років, а йому – 45. Він вимагав, щоб вона була готовою до інтимної близькості будь-коли, примусив її похудати так сильно, що вона важила менше 45 кг. Коли Каміла завагітніла, він примусив її зробити аборт. Крім неї, він спав із її двома сестрами, одна з яких народила дитину. Жертва навіть розмірковувала над самогубством… Коли ж «Авангардові» їхні стосунки набридли, він поручив соратникам знайти для нього нову незайману наложницю.
Крім цього, як зазначає газета The New York Times, ще одна жертва – Індія Оксенберг – донька акторки Кетрін Оксенберг, яка найбільш відома по ролі в телесеріалі «Династія», розповіла, що Нік Раньєрі примушував її очікувати його голою.
«Ти сексуальний маніяк, і ти ґвалтував мене. Коли ти торкався до мене, мене відштовхувало!», – сказала вона в суді.
Також у суді жінка, яку звати Даніела і яку «Авангард» привіз із Мексики, повідомила, що вона допомагала лідерові Nxivm с із його бібліотекою, а також примушував підтримувати з ним інтимні стосунки. Крім цього, він займався сексом і з трьома її сестрами. Коли Даніела про це дізналася, то вона вирішила припинити всі стосунки. В результаті жінку 2 роки тримали в повній ізоляції, жертва існувала в окремій кімнаті і спілкувалася тільки з власниками Nxivm. Вона була змушена просити дозволу на те, щоб поспати, поїсти чи вийти на вулицю. Коли їй нарешті вдалося звільнитися, то вона втекла назад у Мексику, зазначає телеканал CNN .
«Влада Ніко Раньєрі над жінками, який він травмував як фізично, так і морально, це історія жахів. Неможливо уявити собі сексуальну експлуатацію, насильство, ізоляцію та контроль над свідомістю, які буцли завдані всім жертвам, – заявив у суді представник ФБР Вільям Суінні. 
«Я дійсно не розкаююся і справді не вважаю себе винним», – сказав служителям Феміди Ніко Раньєрі.
Утім, суд у Нью-Йорку визнав його винним та засудив по сукупності скоєного до 120 років тюрми. Його покарали за рекет, торгівлю людьми з метою наживи та сексуальної експлуатації, здирництво та перешкоджання правосуддю. 
Крім «Авангарда», звинувачення по справі Nxivm були висунуті 5 його найближчим сподвижникам. Як зазначає портал «Медуза», серед них акторка із «Таємниць Смолвіля» Еллісон Мек (слідство триває) та спадкоємиця компанії Seagram Клер Бронфман (7 років позбавлення волі). Вони свою провину визнали. Розслідування триває.
А чи немає послідовників Ніка Раньєрі та його підручних в Україні? Чи не діють подібні структури на Волині?
Правоохоронці з цього приводу не повідомляють нічого. І це означає, що їх або немає, або не викрито.

Світлана КОМА.

На фото з газети The New York Times: одна з жертв «Авангарда» – Сара Едмондсон; Нік Раньєрі; таємничий офіс тоталітарної секти Nxivm.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (476) - 88.6%
Пізно (15) - 2.8%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%