Погорільцям Луганщини

Погорільцям Луганщини

Луганщина потерпає не тільки від обстрілів російських найманців, а й він підпалів трави і лісів. Як наслідок – масштабні пожежі пронеслися підконтрольною Україні територію. Завдано збитків на мільйони гривень, постраждали люди.

Тож голова Волинської облдержадміністрації Юрій Погуляйко зініціював збір предметів першої необхідності погорільцям з Луганщини. 28 жовтня 2020 р. під супроводом першого заступника голови ОДА Сергія Мовенка його вже доставили у Луганську область.
Нагадаємо, пожежами на Луганщині було охоплено майже 20 тис. гектарів. Постраждали 32 населених пункти. Десятки приватних будинків пошкоджені вогнем, наші громадяни опинилися в складних умовах, втративши найнеобхідніше. Саме тому небайдужі з різних куточків країни надають матеріали першої необхідності.
На Волині спільними зусиллями вдалося зібрати майже 4 тони вантажу, повідомляє Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації. Зокрема, до акції збору долучилися: Волинська організація Товариства Червоного Хреста України, ПрАТ «Нова лінія» м. Луцьк, ВОБФ «Дитяча місія. Україна», БФ милосердя та здоров’я «Добра новина», Іваничівський районний благодійний фонд «Незабудка», ВОБФ «Карітас-Волинь (м. Нововолинськ).
Волинська обласна державна адміністрація на чолі з Юрієм Погуляйком висловила щиру вдячність за розуміння та допомогу.
Гуманітарний вантаж, який передали волиняни, складається не тільки з речей першої необхідності та одягу, а й таких необхідних зараз будматеріалів. Одразу ж їх було доправлено туди, де це вкрай необхідно – до Сиротиного.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%