Дерева для «Теремнівських ставків»

Дерева для «Теремнівських ставків»

У рамках акції «Чиста Україна – чиста Земля» лучани висадили дерева на території пам’ятки природи місцевого значення «Теремнівські ставки».

Як розповіла начальник відділу екології Луцької міськради Оксана Лисак, ідея провести озеленення саме цієї території виникла у зв’язку із необхідністю оновити видовий склад старовікових дерев, що відмирають через зміни клімату.
Закупівлю саджанців було профінансовано з міського Екологічного фонду на суму 27 тис. грн, зазначили в відділі інформаційної роботи Луцької міськради.
Нові саджанці є нетиповими для Луцька, адже зазвичай поширені на територіях України з теплішим кліматом. Це платан західний, глід, акація, метасеквоя. Втім, зміни клімату вже дісталися й до Волині, тож навіть пізній період висаджування дерев – середина листопада – свідчить, що колись звичні в цей час морози та сніги поступилися місцем плюсовій температурі.
Втім, організатори вирішили не ігнорувати й традиційних насаджень. Тому на вільних територіях будуть доповнювати ландшафт дубами й березами.
У акції взяли участь структурні підрозділи міськради, Регіональний офіс водних ресурсів, міська філія ДУ «Центр пробації», а також педагогічні колективи із шкіл №№23, 19, 10, 18 та 22.
Тож поверталися додому учасники «Чиста Україна – чиста Земля» з почуттям добре виконаного громадянського обов’язку. А «Теремнівські ставки», які розташовані м. Луцьку у верхів’ях річки Сапалаївки, стануть ще кращими.

Світлана КОМА.

На фото відділу інформаційної роботи Луцької міськради: під час висаджування дерев на території «Теремнівських ставків».
  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (476) - 88.6%
Пізно (15) - 2.8%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%