Взаємоповага

Взаємоповага

11 лютого відбулася зустріч керівництва облорганізації Національної спілки журналістів України з головою облдержадміністрації Борисом Клімчуком. 

У ній узяли участь голова творчої журналістської спілки Волині Михайло Савчак, його перший заступник Євген Хотимчук (головний редактор газети «Вісник і К»), секретар Василь Простопчук (головний редактор газети «Віче-інформ»), Ольга Куліш (гендиректор ВОДТРК), Володимир Данилюк (головний редактор «Волинської газети»), Микола Якименко (власкор газети «Голос України»), Микола Вельма (головний редактор газети «Вісті Ковельщини») і Людмила Якимчук (головний редактор ківерцівської райгазети «Вільним шляхом»).
Сторони узгодили підходи щодо завершення облаштування бази відпочинку та оздоровлення журналістів на березі о. Світязь у Шацькому р-ні ще в першому півріччі ц. р., торкнулися найактуальнішої тематики життєдіяльності нашого краю та проблематики взаємин між органами виконавчої та представницької влади з одного боку та журналістськими колективами з іншого, вирішили, що для оптимізації гармонійного розвитку всіх волинських мас-медіа найближчим часом доречно провести круглий стіл із усіма зацікавленими сторонами (насамперед, співзасновниками), а також обговорили спільні зусилля, спрямовані на гідне представництво нашого краю у взаєминах із центральними органами влади та сусідніми регіонами інших країн.
Зустріч тривала майже півтори години, що засвідчило атмосферу відвертості, конструктивності та взаємної поваги.
Наш кор.
Фото Валерія МЕЛЬНИКА (газета «Урядовий кур’єр»).

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%