Архів. 02.12.2020 р.

Архів. 02.12.2020 р.


Про що повідомляли волниські газети. Або мусили замовчувати...


40 років тому

Майже 139 рублів

«За роки ІХ і Х п’ятирічок на Волині за рахунок різних джерел фінансування в міській і сільській місцевостях було збудовано безкоштовного житла для трудящих загальною площею 1 млн 180 тис. квадратних метрів, а це – понад 5,5 тис. нових благоустроєних квартир та житлових будинків. Подальше зростання добробуту робітників, колгоспників і трудової інтелігенції підтверджується і збільшенням середньої зарплати, яка в області сягнула майже 139 руб. на місяць».

(«Нариси історії Волинської обласної партійної організації», 1981 р.).


30 років тому

Звільнення «варяга»

Щоб відправити Леоніда Павленка – «варяга», якого привезли на посаду першого секретаря обкому КПУ, на пленум обкому приїхав особисто Леонід Кравчук. Він і рекомендував відправити у відставку Леоніда Івановича.  Той у виступі заявив: «Я ніколи не був у такому становищі… Область – дуже складна. А чому тут так виходить із кадрами? От тов. Поліванов і Семенцов звільнені, хоча до мене вони працювали. Тому щось у кадровій політиці ми таки зробили.  Хоча й важко було... Так, не завжди мені вдавалося побувати на місцях, у районах області. Але прошу врахувати, що 240 днів на рік я перебував у відрядженнях у Москві і Києві!».

(Андрій Бондарчук, «Хроніка волинського «камікадзе», 2012 р.).


20 років тому

«Трабант» Маренича

«Нарешті втілилася в життя давня мрія Заслуженого артиста України Валерія Маренича: він розжився на засіб для пересування. Відомо, що ще в радянські часи в Валерія Петровича прямо з гаража вкрали нову «Волгу». Згодом машину знайшли в… Росії, але оскільки новий власник купив її через треті руки в Білорусі, а між Україною і РФ немає правових механізмів повернення такого майна (?!), то ніхто лідерові тріо Мареничів ГАЗ-24 не повернув… Тому Валерій Маренич таки реалізував свою давню мрію: купив колишню легенду ГДР – двоциліндровий автомобіль «Трабант» – і вже зареєстрував його в органах ДАІ!».

(«Віче», 2020 р.).

На фото Богдана ГОНЧАРУКА: Валерій Маренична козацьких могилах біля м. Берестечка.


10 років тому

Хата і камера

«Справжній «будинок шерифа» за сприяння начальника УМВСУ у Волинській області, генерал-лейтенанта міліції Вячеслава Ходирєва відкрито в с. Піща Шацького р-ну. Старший дільничний, капітан міліції Леонід Костюк відтепер має всі умови для успішної роботи. В будинку облаштоване житло для його родини, службовий кабінет і навіть приміщення для тримання під вартою злісних правопорушників. А до всього цього – новенький автомобіль «Нива»! Голова облдержадміністрації Борис Клімчук на урочистостях сказав: «Важливо, що нам таки вдалося знайти гроші для реалізації цієї ідеї. Дільничний інспектор – фігура важлива.  У селі в нього і статус особливий, а як він працює, так і про владу люди судять.. Тому всі ми зацікавлені в успішній діяльності правоохоронців».

(«Волинська газета», 2010 р.).

Підготував Сергій Шрамчук.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%