Нова влада

Нова влада

У м. Володимирі-Волинському в останній день осені відбулася перша сесія міської ради після виборів. Усе пройшло без ексцесів.

У ф Володимирі-Волинському від 30 листопада 2020 р. наступила нова епоха. Цього дня відбулася перша урочиста сесія новообраної Володимир-Волинської міської ради VIII скликання за участі нового очільника міста Ігоря Пальонки, якого підтримував народний депутат України Ігор Гузь із прапорами партії «За майбутнє». Через карантинні обмеження сесія відбулася не у приміщенні міської ради, як зазвичай, а у Культурно-мистецькому центрі міста. На урочистості завітали запрошені гості, журналісти та представники громадськості.
Сесійне засідання розпочали з виконання Гімну України та хвилини мовчання за полеглими у зоні АТО/ООС.
На початку засідання голова Володимир-Волинської міської територіальної виборчої комісії Оксана Кротач повідомила остаточні результати місцевих виборів. Згідно з ними, до Володимир-Волинської міської ради увійшли 34 депутати від 7 політсил: «За Майбутнє», «Слуга народу», «Громадянська позиція», «Європейська солідарність», «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», «Сила і Честь» та «Об’єднання «Самопоміч». 
Головою міської ради остаточно оголошено Ігоря Пальонку. За новообраного очільника княжого граду віддали голоси 42,01%  виборців. До цього часу містом 22 роки керував Петро Данилович Саганюк. Новий депутатський склад та нового міського голову жителі Володимир-Волинської громади обирали на виборах 25 жовтня 2020 р.Ігорю Пальонці та новим депутатам міської ради вручили посвідчення та нагрудні знаки. Міський голова зачитав присягу, якою підтвердив бажання працювати для розвитку та процвітання Володимира-Волинського. Його привітали з новою посадою вже згадуваний народний депутат України Ігор Гузь, міський голова Нововолинська Борис Карпус, голова Володимир-Волинської районної ради Віктор Хиць, директор товариства «П’ятидні» Валерій Діброва та очільники Оваднівської та Зимнівської громад – Сергій Панасевич  та В’ячеслав Католик.
Сесія міськради була продуктивною. Під час розгляду питань порядку денного депутатська більшість підтримала пропозицію обрати на посаду секретаря депутата Івана Юхимюка. Також затвердили склад виконавчого комітету міськради у кількості 11 осіб. До складу членів виконкому увійшли: міський голова, секретар міськради, заступник міського голови, керуючий справами та керівники структурних підрозділів, окремих підприємств, установ та організацій міста. У Володимир-Волинській територіальній громаді також затвердили новий керівний склад ради: Ярослава Матвійчука – першим заступником міського голови (був на цій посаді і за часів Петра Саганюка, а незадовго до виборів звільнився), Любов Саць та Андрія Гудима – заступниками міського голови, Ірину Лошенюк – керуючим справами виконавчого комітету міської ради, Тетяну Шейчук та Андрія Самчука – старостами. Рішення щодо посадовців ухвалила депутатська більшість. 
Впродовж пленарного засідання пропозиції та побажання до проєктів рішень активно вносили депутати Олег Тимосевич, Костянтин Зінкевич та Сергій Коба. 
Наступне пленарне засідання запланували провести у грудні.

Вікторія МИХАЛЕВИЧ.

На фото авторки: атрибути влади нового очільника княжого граду; Ігор Пальонка з текстом присяги; депутатські посвідчення; під час сесійного засідання.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (580) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%