«Золотий парус «Глорії»

«Золотий парус «Глорії»

Цьогоріч виповнилося десять років з часу заснування Міжнародного літературно-мистецького конкурсу імені де Рішельє. Всі ці роки ним опікується творча Асоціація «Глорія», яка об’єднує письменників, акторів, художників, музикантів, перекладачів, журналістів і науковців з усього світу. Керівник «Глорії» – Олена Ананьєва, письменниця, перекладачка та мистецтвознавець, – мешкає в Німеччині, у Франкфурті, де й знаходиться ця Асоціація.

– Конкурс де Рішельє – міжнародний проєкт, – розповідає волинянка Лариса Волошенюк, яка бере активну участь у цім творчім русі. – В Україні його активно підтримує Одеса, де й мені довелося виступати. Це дійство – престижне, неординарне, цікаве і, що важливо, масове, викликає позитивний резонанс в Україні та за кордоном.
Нещодавно з нагоди 10-річчя заснування конкурсу і за заслуги в культурі, активну участь в проєктах, творчості, популяризації і сприяння  діяльності співдружності «Глорія» Ларисі Волошенюк було вручено диплом «Золотий парус «Глорії», а конкурсні твори волинянки вписано у списки довічного зберігання.
– Щиро вітаю всіх учасників та організаторів міжнародного конкурсу «Дюк де Ришельє» з десятою річницею! – відгукується з цієї нагоди Лариса Волошенюк. – Бажаю цьому форуму нових творчих досягнень та вдячних поціновувачів. Особливу подяку висловлюю голові конкурсу пані Олені Ананьєвій, представникам проєкту – Євгенію Лукашову та Олегу Дряміну. Вона нагадує, що свого часу участь в конкурсі брали волинські художники Леонід Литвин, Ольга Самчук, письменники Іван Корсак, Василь Слапчук, літератори Ігор Коцан, Олександр Васильєв, Ігор Волошенюк, Світлана Григорьєва, Володимир Павлік, Микола Денисюк, Тодось Філюк, Наталія Бугай, Володимир Ткачук, Володимир Мартиненко, Лариса Іванова, Наталія Некрахова, Валентина Клюнтер, Вадим Сіваченко, Євген Понагайба, Лукія Василевська, Марія Пишук, Тетяна Яков’юк, також Микола Туренко (Олександрія, Кіровоградської обл), Леся Любарська (Тернопільська обл), Ігор Павлюк зі Львова, голова Спілки «Чорнобиль» Волині Ростислав Кухтей та інші. Серед нагороджених автори літературно-музичного збірника «Зірка Полин» (упорядник Лариса Волошенюк), «Вісник з вершин та низин» (голова конкурсу ім. Мирона Утриска та упорядник «Вісника» Михайло Вагіль), альманаху «Зорі над Стиром», літературно-музичного збірника «Заграй мені на струменах дощу» (композитор Галина Васіна), перекладач з української на іспанську мову Степан Троцюк… Більшість із них записані у списки довічного зберігання.  
З цієї нагоди Лариса Волошенюк висловлює подяку фотомитцям та художникам-оформлювачам книжок Леонідові Литвину, Вікторові Чухраю, Вікторові Петруку, Володимирові Лук’янчуку, Євену Понагайбі, Андрієві та Оксані Криштальським, Ользі Новарчук, отцеві Єухеніо Маласпіні за набір перекладів її віршів на іспанську мову, Марії Фурдас – за їх корекцію, а ще мас-медійникам, зокрема, «Волинській газеті» й журналу «Яровиця» за висвітлення заходів конкурсу. 
– Отримала я диплом і від голови національного конкурсу «Українська мова – мова єднання» Юрія Работіна та проєкту «Глорія», – повідомляє наша читачка. – За що також висловлюю захоплення, шану та подяку всім людям, дотичним до літератури та мистецтва, котрі в такий нелегкий час організовують конкурси, інші мистецькі заходи, творять і тим живуть...

Наш кор.

На фото: волинські учасники конкурсу.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%