Дороги, школи...

Дороги, школи...

В області продовжується реалізація масштабних інфраструктурних проєктів. Зокрема, введено в експлуатацію ділянку міжнародної автотраси та на завершальному етапі спорудження школи в Камінь-Каширському р-ні.

За результатами зустрічі з ініціативною групою жителів с. Стобихівка Камінь-Каширського р-ну, які завітали 1 грудня в головну адмінбудівлю нашого краю, аби дізнатися, чому ж цими днями призупинилися будівельні роботи у школі, вирішено чергові організаційно-фінансові проблеми. 
Заступник голови облдержадміністрації Ігор Чуліпа та перший заступник голови облради Юрій Поліщук запевнили представників Полісся, що крім передбачених 12 млн грн на будівництво школи в с. Стобихівка, в області хочуть спрямувати додатково ще майже 10 млн грн, які можливо буде зекономити на реалізації інших проєктів Державного фонду регіонального розвитку. Тому Ігор Чуліпа запевнив, що передбачені кошти на цей рік забудовник в особі ТзОВ «Житлобуд-2» освоїть, і всі роботи на цю суму виконає. Цими днями йому вже виплатили частину коштів, решту – перерахують згодом. Більше того, забудовник обіцяє освоїти й додаткові кошти, які, можливо, вдасться спрямувати з держбюджету на будівництво школи.Однак, як відзначив Ігор Чуліпа, аби фінансування перерозподілили у Мінрегіоні, необхідно забезпечити співфінансування з місцевого бюджету на рівні 10% (це орієнтовно 1 млн грн).
«Наразі ми очікуємо на рішення Камінь-Каширської райради про виділення коштів на співфінансування цих 10 млн грн, які ми передбачаємо перерозподілити додатково. Якщо ж цього не буде зроблено, то Кабмін нам не затвердить перерозподілу, і ці 10 млн грн просто повернуться в Державний бюджет. Із забудовником ми уже вели перемовини, він готовий освоїти ці кошти до кінця року і виконає роботи на цю суму. Наразі ж Камінь-Каширська райрада дала нам гарантійний лист, що вони обіцяють виділити необхідну суму коштів, але нам необхідно мати виключно рішення сесії про виділення коштів на співфінансування», – наводить слова Ігоря Чуліпи Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації.
 Загалом кошторисна вартість будівництва школи в с. Стобихівка майже 130 млн грн. Завершити об’єкт планують восени 2022 р.
Також вдалося капітально відремонтувати 21 км міжнародної автодороги М-19 Доманово (на Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м. Бухарест, Румунія) європейського зразка завдяки загальнонаціональній програмі «Велике будівництво». Це наймасштабніший ремонт цього шляху за останні  10 років. Наразі на дорозі завершений поточний середній ремонт відрізку протяжністю 8 км між с Переспа та Кременець у Рожищенському р-ні.
На відремонтованій ділянці влаштовано тришарове дорожнє покриття товщиною 30 см, встановлено систему зовнішнього освітлення, бар’єрне огородження, нові дорожні знаки та сигнальні стовпики, пішохідні доріжки, облаштовано майданчики для зупинки транспорту тощо.
У наступному році капітальна реконструкція цієї дороги триватиме, а також – розбудова транспортної інфраструктури в Шацькому р-ні, що доручив Президент України Володимир Зеленський під час перебування на Волині в жовтні ц. р.

Наш кор.

На фото Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації: нарада щодо майбутнього школи в с. Стобихівка; відремонтована дорога М-19.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%