Інноваційний полюс

Інноваційний полюс

2 грудня відбулося урочисте засідання професорсько-викладацького та керівного складу Луцького національного технічного університету з нагоди призначення на посаду ректора доктора економічних наук, професора Ірини Вахович.

Захід традиційно розпочався з виконання Гімну України. Далі доктор технічних наук Луцького НТУ Сергій Пустюльга за дорученням колективу зачитав наказ Міністерства освіти і науки від 30 листопада 2020 р. № 457 «Про призначення на посаду ректора». Згідно цього документу Ірина Вахович стає очільницею закладу на період з 2 грудня 2020 до 1 грудня 2025 р., успішно пройшовши тривалу процедуру спецперевірки.
До слова, Ірина Михайлівна стала єдиною жінкою в Україні, яка на сьогодні очолює вищий технічний заклад національного рівня, вигравши вибори в попереднього очільника вишу Петра Савчука. Раніше Ірина Михайлівна була головою облради і балотувалася в депутати від партії «За майбутнє».
«Я хочу від щирого серця подякувати за віру, за довіру, за можливість, яку ви мені надали. Я хочу, щоб ми всі разом вразили нашими перемогами, нашим потужним розвитком, з такою гарною підтримкою, яка сьогодні є в стінах нашого університету, всю Україну. Я йду з великими амбітними цілями перетворити наш університет в інноваційний полюс росту Волині. І я дуже вам вдячна, що ви ідете разом зі мною. Відсьогодні я не буду ділити вас на 2/3 чи 1/3, хто які голоси віддав, повірте. Кожен з вас це самодостатня особистість, кожен з вас заслуговує на комфортні, потужні, гарні умови роботи та навчання. І ми всі маємо згуртовано виконати основну нашу місію – забезпечити високу якість технічної освіти на Волині», – зазначила у вступному слові Ірина Вахович.
Привітати Ірину Михайлівну прийшло чимало поважних гостей: митрополит Луцький і Волинський ПЦУ Михаїл, настоятель Жидичинського чоловічого монастиря святителя Миколая-Чудотворця цієї ж Церкви отець Костянтин, делегація облради на чолі з головою Григорієм Недопадом та його заступниками Юрієм Поліщуком, Григорієм Пустовітом та керуючим справами Дмитром Дубняком, Луцький міський голова Ігор Поліщук, заступник голови облдержадміністрації Ігор Чуліпа, Генеральний консул Республіки Польща у Луцьку Славомір Місяк, дійсні члени Наглядової ради, представники державних правоохоронних органів та волинського бізнесу, ректори освітніх закладів області, а також завідувачі кафедр, керівники структурних підрозділів та представники студентства ЛНТУ. Чимало вітань надійшло і на електронну скриньку від українських та закордонних колег.Митрополит Михаїл та отець Костянтин благословили новопризначену ректорку та колектив на успішне майбутнє. Далі в урочистій обстановці були підписані меморандуми про співпрацю вишу з облрадою, облдержадміністрацією та Луцькою міською радою. Також Григорій Недопад, користуючись нагодою, з нагоди Дня місцевого самоврядування вручив Ірині Вахович почесну грамоту обласної ради «за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування Волині, активну депутатську діяльність та інноваційний підхід до реалізацій повноважень обласної ради».
У свою чергу Ірина Михайлівна не забула про свого попередника – Петра Савчука. Вона подякувала йому за роботу та досягнуті здобутки за останні п’ять років та вручила першу подяку, підписану нею на посаді ректора.
Влада та бізнес пообіцяли підтримати університет на шляху його розвитку, а Ірина Вахович запевнила колектив та студентство, що зробить все можливе, аби вивести виш на новий рівень.

Ольга КОНОНЧУК.
Фото Віктора РАЙОВА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%