Архів. 16.12.2020 р.

Архів. 16.12.2020 р.


Про що повідомляли місцеві газети. Або замовчували...


40 років тому

Їздять скрізь!

«Значно покращилося в порівнянні з попередньою п’ятирічкою пасажирське обслуговування трудящих. Автобусні маршрути в області прокладено до 861 населеного пункту, а загальна їх протяжність становить 16 тис. км. Крім цього, пасажирські автобуси їздять і в 22 обласних центри республіки та сусідньої Білорусі. Щодо таксомоторів на міських вулицях, то їх нараховується понад 1350».

(«Молодий ленінець», 1980 р.).


30 років тому

Табу на синьо-жовтий

«Спроба демократичного крила облради на сесії 21 грудня 1990 р. затвердити націоналу символіку (синьо-жовтий прапор і Тризуб) на території Волині завершилися провалом. Аргументи Євгена Шимоновича, Геннадія Кожевникова та Івана Кічия на більшість не подіяли.  Один із противників, депутат від Ковельщини Євген Поліщук, заявив: «Для мене особисто цей синьо-жовтий (чи жовто-блакитний, яка різниця?) прапор став символом беззаконня. Я навіть не хочу брати до уваги те, що він рясно скроплений кров’ю жертв бандерівців. Я візьму тільки сьогоднішні дні. Там, де цей прапор піднятий, там твориться беззаконня…».

(«Радянська Волинь», 1990 р.).


20 років тому

І «Богоматір-Елеуса»…

«Жителі рожищенського с. Доросині відсвяткували 550-річний ювілей.  Особливий інтерес в учасників торжества викликала копія унікальної пам’ятки сакрального мистецтва – ікона волинського майстра XVст. «Богоматір-Елеуса» з церкви Святого Луки с. Доросині, оригінал якої зберігається в музеї-заповіднику X-XVІІІ ст. «Олеський замок» на Рівненщині».

(«Досвітня зоря», 2000 р.).

На фото Романа УСТИМЧУКА: патріотичний плакат у центрі села з написом «Це найкраще село на Волині, Доросині мої, доросині».


10 років тому

Хід Стемковського

«Звільнений Богданом Шибою з посади заступника голови Луцького міськвиконкому та керуючого справами Владислав Стемковський отримав посаду на…Тернопільщині. Після перемоги 35-річного свободівця Сергія Надала нашого земляка призначили членом виконкому Тернопільської міськради та радником мера цього міста. Цікаво, що багаторічна приналежність Владислава Стемковського до партії «Батьківщина» зовсім не стала перешкодою для його роботи в команді «Свободи».

(«Волинська газета», 2010 р.).

Підготував

Сергій ШРАМЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%