Волинські студенти створюють унікальні витинанки

Волинські студенти створюють унікальні витинанки

На Волині студенти розпочали підготовку до Всеукраїнського конкурсу витинанки «Мереживні вірші». Конкурс присвячено 150-річчю від дня народження Лесі Українки.

Про це розповів Суспільному організатор конкурсу Дмитро Авраменко.

Викладачка кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Галина Вахрамєєва навчає створювати витинанки. Із її слів, студенти працюють у класичній техніці з папером.

Педагогиня каже: для конкурсу обрали витинанку, аби популяризувати цей вид народної творчості. Зі слів викладачки, ці твори можуть стати сучасними ілюстраціями до поезії Лесі Українки.

Студентка Софія Манік описує процес роботи. Каже: вирізає деталі для витинанки спеціальним ножем, а сам процес називається – витинання. Дівчина розповідає, що розробляла проект витинанки під вірш Лесі Українки "Стояла і слухала весну".

У конкурсі можуть брати участь студенти закладів вищої освіти мистецького спрямування, школярі, учні училищ та коледжів віком від 14 років з усієї України. Роботи приймають до 10 лютого. Підсумки конкурсу підіб’ють у Луцьку 1 березня 2021 року, розповіла Галина Вахрамєєва.

Анна АРТЮХ.
Фото із сайту Суспільне.Волинь.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (306) - 85.7%
Пізно (13) - 3.6%
Яка різниця? (8) - 2.2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (16) - 4.5%
Мені байдуже (13) - 3.6%