За спецвикористання лісів на Волині бюджети поповнились на понад 110 мільйонів гривень

За спецвикористання лісів на Волині бюджети поповнились на понад 110 мільйонів гривень

За спецвикористання лісів за підсумками одинадцяти місяців 2020 року до бюджетів усіх рівнів на Волині сплачено 111 мільйонів гривень рентної плати. Ріст надходжень з рентної плати має місце до загального та спеціального фондів бюджету.

Про це повідомляє пресслужба Головного управління ДПС у Волинській області.

Зокрема, у звітному періоді до загального фонду надійшло 96,1 мільйона гривень ренти, що на 21,4 відсотка більше проти аналогічного періоду торік.

Тим часом, надходження спецфонду склали 14,9 мільйона гривень  ренти за спецвикористання лісових ресурсів, або на 24,7 відсотка більше минулорічних показників.

«Якісне опрацювання інформації та ефективне адміністрування з боку фахівців податкової служби дозволяє бюджетам усіх рівнів отримувати передбачені законом платежі. Для регіонів зі значними лісовими ресурсами, до яких належить Волинь, особливо важливо раціонально їх використовувати. Лише за умови дбайливого ставлення до природних ресурсів та дотримання норм закону при їх використанні держава та громади сповна отримуватимуть визначені законом податки», - зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців підкреслила, що кожна громада, на території якої є ліси, задля власного бюджетного добробуту повинна максимально опікуватися тими, хто використовує лісові ресурси у власній господарській діяльності.  

У податковій службі Волині наголошують, що лише легальна  заготівля з комерційної метою дарів лісу дозволяє громадам залучати вагомі  бюджетні надходження.  

Анна АРТЮХ.
Фото ілюстративне.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (306) - 85.7%
Пізно (13) - 3.6%
Яка різниця? (8) - 2.2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (16) - 4.5%
Мені байдуже (13) - 3.6%