Бюджетна комісія погодилася з перерозподілом державних коштів на кисень для "ковідних" ліжок

Бюджетна комісія погодилася з перерозподілом державних коштів на кисень для

Депутати підтримали проєкт розпорядження голови ОДА "Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік".

Про це повідомляють на сайті Волинської обласної ради.

Відповідно до звернення головного розпорядника коштів обласного бюджету – управління охорони здоров’я облдержадміністрації є потреба у перерозподілі субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, за рахунок коштів, виділених з фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками.

Зокрема, збільшуються видатки споживання Ковельському міському бюджету на суму 1 млн 100,0 тис. грн за рахунок зменшення видатків споживання Любешівського районного бюджету на суму 85,0 тис. грн, бюджету Ківерцівської міської об’єднаної територіальної громади на суму 600,0 тис. грн, обласного бюджету на суму 415,0 тис. грн (КП «Волинська обласна інфекційна лікарня»).

Збільшуються видатки розвитку обласного бюджету на суму 78,2 тис. грн та Ратнівського районного бюджету на суму 1 млн 110,9 тис. грн за рахунок зменшення видатків розвитку Горохівського районного бюджету на суму 19,0 тис. грн, Любешівського районного бюджету на суму 670,1 тис грн. та Рожищенського районного бюджету на суму 500,0 тис. гривень.

Разом з тим, зменшуються бюджетні призначення субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, за рахунок коштів, виділених з фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, що були передбачені на придбання обладнання для КП «Волинська обласна клінічна лікарня» в сумі 281 216,35 грн та збільшуються на цю ж суму бюджетні призначення субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, за рахунок коштів, виділених з фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками для капітального ремонту системи лікувального газозабезпечення відділень КП «Волинська обласна клінічна лікарня».

Крім того,  в межах загального обсягу видатків обласного бюджету, що були передбачені на здійснення заходів  для запобігання поширення та забезпечення лікування коронавірусної інфекції COVID-19   збільшуються видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету на суму 2 млн 870 тис. 651,82 грн за рахунок зменшення на цю ж суму видатків споживання загального фонду обласного бюджету. Такі зміни проводяться з метою забезпечення придбання медичного обладнання для лікування коронавірусної інфекції COVID-19.

З метою придбання персональних комп’ютерів та їх складових для КП «Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту матері та дитини» в межах загального обсягу бюджетних призначень бюджетної програми 2030 «Лікарсько-акушерська допомога вагітним, породіллям та новонародженим» збільшуються видатки розвитку спеціального фонду обласного бюджету на суму 304,2 тис. грн. за рахунок зменшення на таку ж суму видатків споживання загального фонду обласного бюджету.

Анна АРТЮХ.
Фото ілюстративне.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (306) - 85.7%
Пізно (13) - 3.6%
Яка різниця? (8) - 2.2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (16) - 4.5%
Мені байдуже (13) - 3.6%