У Луцькій міськраді запалав Вифлеємський вогонь

У Луцькій міськраді запалав Вифлеємський вогонь

Напередодні різдвяно-новорічних свят світом подорожує Вифлеємський вогонь. Відтак, друга позачергова сесія Луцької міськради 23 грудня розпочалася із традиційної передачі пластунами вогню миру та добробуту.

Луцькі пластуни виконали традиційну пісню Вифлеємського вогню, закликавши депутатів Луцької міської ради «бути іскрою, яка запалить вогнище любові та миру» та побажали обранцям громади наснаги на нові звершення у 2021 році.

Міський голова Ігор Поліщук подякував пластунам за те, що бережуть традиції та привітав усіх із прийдешніми святами, побажавши миру та Божого благословіння.

Так, лампадка з Вифлеємським вогнем стоятиме у сесійній залі, щоб кожен із присутніх зміг принести частку цього вогню додому.

Нагадаємо, передріздвяну традицію розповсюдження Вифлеємського вогню миру започаткували в Австрії. Проте, завдяки пластунам, традицію запровадили і в Україні. Щороку з рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх українців, які чекають тепла, миру і злагоди, що єднають усіх християн у переддень різдвяно -новорічних свят.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото з сайта міськради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (477) - 88.5%
Пізно (16) - 3%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%