47 волинських підприємств подали заяви на відшкодування від держави

47 волинських підприємств подали заяви на відшкодування від держави

Правом на отримання одноразової компенсації суб’єктам господарювання-юридичним особам за сплачений єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування скористалися 47 юридичних осіб Волині.

Про це інформує пресслужба ГУ ДПС у Волинській області.

Після опрацювання отриманої від працедавців інформації, зокрема щодо відсутності боргу зі сплати ЄСВ, фахівці податкової служби складуть Реєстр набувачів одноразової компенсації суб’єктам господарювання.

«За попередніми розрахунками волинським підприємствам та фірмам, які подали заяви на отримання компенсації, буде виплачено 547 тисяч відшкодування від держави за витрати, понесені на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Розрахунок компенсації враховує суми сплаченого підприємствами єдиного внеску за десять місяців до дати набрання чинності Закону №1071», – розповіла начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців наголосила, що фахівці ДПС суворо дотримуватимуться визначених законом термінів та вчасно надішлють сформований Реєстр набувачів одноразової компенсації до казначейства.

Нагадаємо, що на соціальну підтримку держави можуть претендувати лише ті господарюючі суб’єкти, основний вид діяльності яких станом на 31 жовтня 2020 року належав до визначених Кабінетом Міністрів України переліку видів економічної діяльності, стосовно яких здійснюються обмежувальні протиепідемічні заходи, пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19. У переліку господарюючих суб’єктів Волині, чия діяльність може бути обмежена через карантин, – 248 юридичних осіб.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото ілюстративне.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (475) - 88.8%
Пізно (15) - 2.8%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%