Дітей запрошують до участі у конкурсі малюнків

Дітей запрошують до участі у конкурсі малюнків

Стартував Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» 2021. Його організували Державна служба України з питань праці та науково-виробничий журнал «Охорона праці». 

Про це повідомляють на сайті Боратинської ОТГ.

Участь у конкурсі можуть узяти діти віком від 6 до 18 років – учні середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, а також вихованців позашкільних навчальних закладів.

Тематика малюнків:
— безпека праці та здоров’я працівників у будь-яких галузях і сферах діяльности: вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, у медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо;
— протидія COVID-19 на робочих місцях та у побуті.

Вимоги до художньої роботи
На конкурс можна подати малюнки, які діти виконали олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю тощо. Розмір малюнка — не більший за формат А2.

На зворотному боці кожної конкурсної роботи повинна бути позначка українською мовою — чіткими літерами потрібно написати: назву роботи; прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора; місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адресу; назву навчального закладу; прізвище, ім’я, по батькові методичного керівника.

Етапи конкурсу та куди надсилати роботи
Буде два етапи конкурсу. Перший: до 15 лютого 2021 року учасники повинні надіслати малюнок до управління Держпраці у своїй області. Повний список регіонів України тут.

Обласне журі визначить переможців (I, II і III місця) у трьох вікових категоріях: перша група – від 6 до 10 років; друга – від 11 до 14; третя – від 15 до 18 років.

Згодом автори робіт, які посіли переможні місця в областях, виходять у фінал конкурсу.

Другий етап: до 15 квітня 2021 року журі фіналу визначить переможців (I, II і III місця) у кожній віковій групі. Їх нагородять до Дня охорони праці в Україні 28 квітня. Як повідомили організатори, це будуть цінні подарунки, дипломи і медалі.

Докладніше про конкурс можете дізнатися за посиланням.

Контактний телефон: (044) 333-73-93.

Анна АРТЮХ.
Зображення із сайту Боратинської ОТГ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%