У Луцькому зоопарку оселилася левичка Лана

У Луцькому зоопарку оселилася левичка Лана

П’ятимісячна левичка Лана з листопада мешкає у Луцькому зоопарку. Щоправда, нині вона на карантині, як зазвичай новоприбулі. Однак, як і усі дітлахи, уже чудово адаптувалася до нових умов та взаємодіє з годувальниками, підлаштовуючись під їхні правила поведінки.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці зоопарку.

"«Кицю» нам подарували. Вибрали саме Луцький зоопарк, бо читали і чули, що тут підопічним забезпечують гарні умови проживання. Дарувальник – не з Волині, тож він сам приїхав сюди і найперше прийшов до нас як відвідувач, аби на власні очі переконатися у тому, що тваринкам у нас комфортно.

Левичка народилася у серпні, має паспорт. Попередньому власнику її подарували. На щастя, він за якийсь час зрозумів, що не знає усіх тонкощів вигодовування таких тварин і не впорається із доглядом за хоч і маленьким, однак хижаком. І вже до пошуку постійного житла для своєї улюблениці він підійшов вкрай відповідально – тому левичка переїхала до нас.

Як ви знаєте, у нас мешкають давно леви Нік і Даша. Так от, самиця доволі агресивно реагує на спроби самця рикнути на малу, в такий спосіб захищаючи  Лану. Наразі маля і дорослі (чи, швидше, дуже поважного віку) особини мешкають в окремих сусідніх вольєрах. Однак у зоопарку впевнені, що коли левичка підросте, її вдасться «подружити» зі старожилами, адже леви живуть у дикій природі групами – прайдами. Щоправда, розводити цих тварин у Луцьку не будуть – Лану стерилізують.

Побачити малечу відвідувачі зможуть навесні. Бо наразі вона мешкатиме в закритому вольєрі, а заходити туди не дозволяють карантинні обмеження для роботи таких закладів через коронавірус", - йдеться у дописі. 

Анна АРТЮХ.
Фото із фейсбук-сторінки Луцького зоопарку.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (267) - 86.1%
Пізно (10) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.5%