У Камінь-Каширському школярів закликали дотримуватися правил пожежної безпеки

У Камінь-Каширському школярів закликали дотримуватися правил пожежної безпеки

З метою навчання дітей правил пожежної безпеки працівники Камінь-Каширського РВ УДСНС України  у Волинській  області продовжують проводити відповідну інформаційно-роз’яснювальну роботу.

Про це йдеться на сайті УДСНС України у Волинській області.

Так, 23 грудня інспекторським складом проведено урок з пожежної безпеки для учнів НВК №1 міста Каменя-Каширського. Під час заходу у цікавій   формі рятувальники розповіли учням 6-х та 8-х класів правила пожежної безпеки.

Фахівці Служби порятунку пояснили дітлахам про небезпеку, яку несе в собі вогонь, якими можуть бути наслідки через дитячі пустощі з вогнем та наголосили на дотриманні правил безпечної поведінки у побуті. Також нагадали правила поводження з електричними та опалювальними приладами.

Оскільки незабаром свята рятувальники нагадали дітям, чим небезпечні ігри з свічками, бенгальськими вогнями та феєрверками. Також розповіли  про заборону використання піротехнічних виробів.

Щоб учні краще засвоїли інформацію, наприкінці заходу рятувальники показали дітям аварійно рятувальний інструмент та відеоролики на протипожежну тематику і звернули увагу школярів на те, що відповідальне ставлення до дотримання правил пожежної безпеки є запорукою збереження власного життя і здоров’я, тому важливо не ігнорувати їх, а дотримуватись у всьому.

Анна АРТЮХ.
Фото із сайту УДСНС України у Волинській області.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (476) - 88.8%
Пізно (15) - 2.8%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%