Представлення нового голови облдержадміністрації

Представлення нового голови облдержадміністрації


Президент України Володимир Зеленський звільнив із посади чергового «губернатора» та особисто представляє його правонаступника.


Як повідомляє пресслужба Глави держави, Указом Президента України №577/2020 від 18 грудня ц. р. вирішено призначити Старуха Олександра Васильовича головою Запорізької обласної державної адміністрації». Раніше Володимир Зеленський звільнив із цієї посади Віталій Боговіна, який гідно залишив цей пост, адже як депутат від «Слуги народу» обраний головою Запорізької облради.

Щоб представити нового керівника «Козацького краю», Володимир Зеленський 24 грудня ц. р. прибув у Запорізьку обл. Які завдання він визначить пріоритетними як для Олександра Старуха, так і для всіх інших голів облдержадміністрацій, стане відомо згодом.

Крім цього, Володимир Олександрович ознайомиться з роботою місцевих підприємств та візьме участь у відкритті відремонтованих інфраструктурних об'єктів у м. Запоріжжі, а ще – з результатами та перспективами реалізації програми «Велике будівництво» у Запорізькій області та Національної програми відновлення мостів на 2020-2025 рр.

Наш кор.

На фото пресслужби Президента України: зустріч Володимира Зеленського на летовищі в м. Запоріжжі.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (266) - 86.1%
Пізно (10) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.6%