Щасливого Різдва!

Щасливого Різдва!

Предстоятель ПЦУ привітав із Різдвом парафіян низки православних церков, екзарха Вселенського патріарха в Україні, а також християн латинського обряду.

Вітальну промову митрополит Епіфаній опублікував на особистій сторінці у Facebook. У ній ієрарх закликав людей берегти в серцях віру та не забувати про справжній сенс одного із головних свят.

«Цього дня разом із вами ми відчуваємо щастя, єднання в любові та добрі, яким є для нас Всемилостивий Господь. Бажаємо, щоби Люблячий Небесний Отець обдарував вас усіма ласками і благословляв усі добрі наміри», – написав Епіфаній.

Він також нагадав, що від Різдва Христового минуло уже понад 2 000 років. Цей період в історії людства був сповнений різноманітних викликів та випробувань. Але, попри все, наголосив очільник ПЦУ, християни, як і раніше, сприймають прихід Сина Божого в наш світ як можливість змінитися на краще.

«Різдво Христове нагадує нам про безмежну до нас любов Бога, який зійшов із небес і став людиною, щоби ми могли обожитися за благодаттю й осягнути вічне і блаженне життя. Не біймося жити з Богом, відкривши Йому двері у свої серця. Відтак, ми ніколи не будемо самотніми в радості, а також у час випробувань, які маємо долати задля духовного зростання. Предвічний Бог завжди з нами та робить усе заради нашого благ», – звернувся Епіфаній до українців та представників інших національностей.

«Подія Різдва Христового об'єднує усіх нас у мирі та злагоді одне з одним. У молитві висловлюємо вдячність Богові за Його щедроти. Просимо в Творця зцілити наші рани та дарувати духовну наснагу. З надією на Господа віримо в краще майбутнє з Його допомогою. Щасливого Різдва Христового!» – додав він.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (405) - 87.1%
Пізно (15) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 4.3%
Мені байдуже (16) - 3.4%