Таланти Полісся

Таланти Полісся

Міжнародний фестиваль «Співай, Полісся, золоте» — унікальна подія, що прославила Любешівщину на всю Україну та Білорусь.

У селі Дольськ на Любешівщині започатковано фестиваль-конкурс вокального та хореографічного мистецтва «Співай, Полісся, золоте», покликаний передусім давати, так би мовити, місце на сцені обдарованим дітям із сільської глибинки. Про це , пише газета Полісся.

Як розповідає його засновниця, організаторка (вона ж і мама переможниці — тринадцятирічної Єлизавети Кузьмич) Тетяна Кузьмич, на стартовому етапі співочих змагань планувалося створити свого роду «мистецьку платформу», яка б посприяла безкоштовно виступати дітям різних соціальних категорій з найвіддаленіших куточків нашого краю.

З моменту організації (2019 рік) мистецька подія об’єднала близько ста учасників. Утім цьогоріч захопливе дійство заграло ще яскравіше: на ньому виступило більше двохсот дітей з Волині, Львівської області, м. Києва, республіки Білорусь. Тож завдяки участі юних талантів із сусідньої держави захід набув статусу міжнародного. Щоправда через пандемію конкурсну програму змушені були представляти дистанційно.

Прикметним є те, що керівниці сільського будинку культури Тетяні Іллівні Кузьмич вдалося залучити до свого дітища авторитетне журі, яке очолив заслужений артист естрадного мистецтва України Сергій Скулинець, організаторів та меценатів відомих комерційних підприємств, представників місцевої та обласної влади.

Наш кор.
На фото з газети  «Полісся»: Єлизавета Кузьмич.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (595) - 86.2%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%